Lopetegui zůstává v Realu Madrid. Prozatím…

Čas 21. 10. 2018, 14:20 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com, as.com
Julen Lopetegui může být brzy odvolán
Julen Lopetegui může být brzy odvolán

Prezident Realu Madrid Pérez se po prohraném zápase s Levante sešel s trenérem Lopeteguim. Pozice španělského kouče je velmi nejistá. Klub stále váhá, zda trenéra odvolat, nebo ne.

Julen Lopetegui se dívá do propasti. Podle deníku Marca Pérez neposkytl Lopeteguimu žádné záruky a stále váhá, zda ho má propustit. Přesto má Lopetegui z patnáctiminutového rozhovoru údajně pocit, že zatím na lavičce Realu zůstane. Rádio SER dokonce informovalo, že Španěl bude na trénovat Bílý balet minimálně ještě během úterního zápasu s Plzní.

O své pozici Lopetegui nyní prý neuvažuje. „To je poslední věc, nad kterou teď přemýšlím,“ vysvětlil. „Myslím teď jen na připravení týmu na důležitý úterní zápas Ligy mistrů.“

Florentino Pérez si promluvil nejen s trenérem, ale také s celým technickým týmem a především s kapitánem Ramosem, kterého žádal o vysvětlení aktuální situace. Obsah tohoto rozhovoru média nezveřejnila, ale Ramos po zápase krátce mluvil s novináři.

„Je normální být kritizovaný. Nejen Julen, ale my všichni a především my, kteří hrajeme více, si zasloužíme více kritiky. Je normální, že naši fanoušci reagují, jak reagují, a že se cítí frustrovaný. Musíme ale teď být více jednotní než jindy, to ta cesta,“ řekl kapitán Realu Madrid. „Vždycky říkám, že změna trenéra není dobrá pro nikoho. Stojíme za Julenem. Je to brilantní trenér, a právě teď potřebujeme zůstat klidní.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!