Hazard cílem Realu Madrid. Už pro tuto zimu, nebo až v létě

Čas 10. 10. 2018, 16:40 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com, as.com
Eden Hazard chce do Realu Madrid
Eden Hazard chce do Realu Madrid

Eden Hazard chce přestoupit do Realu Madrid. Pro prezidenta klubu to je jasný signál. V jednom ze dvou příštích přestupových období se pokusí belgického šikulu získat. Alespoň podle informací španělských deníků AS a Marca.

Hazard plní poslední dny titulky novin. Real Madrid zvoní po špatných výsledcích na poplach a tu chvíli Belgičan prohlásí: „Real Madrid je nejlepším klubem na světě. Nebudu lhát, sním o tom hrát za něj už od té doby, co jsem byl malý.“

Podle deníku AS je toto prohlášení prvním krokem Hazardova přestupu. Real Madrid podle všeho potřebuje z dlouhodobého hlediska nového rozdílového hráče, a právě Hazard jím může být, jak ukazuje jeho současná forma.

Hazardův kontrakt v Chelsea končí v roce 2020. Anglický klub mu údajně nabídla prodloužení a Hazard zatím nehodlá prodloužit. Belgický reprezentant tak možná napodobí trasu svého krajana Courtoise, který také odmítl prodloužit smlouvu s Chelsea, a zamířil do Realu Madrid.

Florentino Pérez se prý pokusí získat Hazarda již příští přestupové období. Navic díky novým pravidlům UEFA by mohl hrát této sezóně Ligu mistrů za Real Madrid, přestože již nastoupil v Evropské lize za Chelsea.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!