MARODKA: Isco možná nastoupí už proti Plzni, dobře to vypadá i s Marcelem, Carvajalem a Benzemou

Čas 10. 10. 2018, 11:48 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com, as.com
Isco na úterním tréninku Realu Madrid
Isco na úterním tréninku Realu Madrid

Ofenzíva Realu Madrid se těší na posílení. Isco, který chyběl ve čtyřech posledních nešťastných zápasech Bílého baletu, se po operaci slepého střeva pomalu vrací na trávník.

Poslední čtyři zápasy byly ze strany Realu Madrid hodně špatné. Tři prohry a žádný vstřelený gól. Důležitým impulzem pro posílení ofenzívy může být návrat Isca. Kreativní středopolař se rychle zotavuje po operaci tlustého střeva a zřejmě bude ve zpět hře dříve, než se původně očekávalo. Isco totiž již lehce trénuje s míčem.

Real Madrid chce, aby byl Španěl plně fit na El Clásico, které je na plánu na konci tohoto měsíce. Podle informací deníku Marca může být Isco součástí sestavy Realu Madrid už na zápas Ligy mistrů s Plzní. Duel s českým mistrem je v kalendáři pouze pět dnů před soubojem s Barcelonou.

V příštím zápase Realu Madrid po reprezentační pouze proti Levante by mohli nastoupit Benzema a Carvajal, kteří se zotavují ze svalových zranění. Podle španělského tisku začnou hráči brzy trénovat, aby byli brzo fit. Na trávníku tréninkového hřiště je také již Marcelo, jehož očekávaný návrat je také již v zápase proti Levante.

Shrnutí marodky Realu Madrid

Hráč Datum vstupu na marodku Předpokládaný návrat
Isco 25.9. Real Madrid - Plzeň (23.10.)
Marcelo 28.9. Real Madrid - Levante (20.10.)
Karim Benzema 6.10. Real Madrid - Levante (20.10.)
Dani Carvajal 5.10. Real Madrid - Levante (20.10.)

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!