Protekce od Lopeteguiho? Ani náhodou. Isco už druhý zápas začal na lavičce

Čas 17. 09. 2018, 11:25 | Autor Laša | Zdrojas.com
Isco přijímá gratulace v Bilbau
Isco přijímá gratulace v Bilbau

Když Julen Lopetegui přebíral Real Madrid, očekávalo se, že dojde k výraznému posílení pozice Isca v týmu. Novináři i fanoušci, kteří jsou kritičtí ke hře španělského záložníka dokonce soudili, že Isco bude mít od trenéra protekci a výsadní postavení. Začátek ligy ale ukazuje, že vše je jinak.

Isco po utkání prohlásil, že s Lopeteguiho rotacemi nemá žádný problém, a že to byla média, která kolem něj vytvořila auru nedotknutelného hráče, jež bude mít automaticky zajištěnou základní sestavu v každém zápase.

Real Madrid poprvé v ligové sezóně ztratil body. Byl to Isco, kdo z pozice střídajícího hráče zachránil pro Los Blancos alespoň bod za remízu 1:1.

Šlo o druhý zápas La Ligy v řadě, kdy španělský záložník začal utkání na lavičce. O 14 dnů dříve proti Leganésu se na hřiště dostal taktéž až v průběhu druhého poločasu.

Situace je pro hodně lidí překvapivá. Julen Lopetegui totiž na Iscovi stavěl hru v době, kdy byl trenérem španělské reprezentace.

Isco ale ujišťuje, že s rotací nemá problém:

V týmu nejsem jen já. Jsou tady i jiní hráči, kteří se v danou chvíli mohou zdát trenérovi lepší než já, a je pak na něm, aby vybral základní sestavu. Vy novináři jste před sezónou hodně psali, že pro Lopeteguiho je tu Isco a kromě něj 10 dalších, ale tak to není. Je před námi dlouhá sezóna a budeme muset být všichni připraveni. Jak říká trenér, nejdůležitější je, aby byli všichni hráči připraveni podat co nejlepší výkon.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!