Luxus pro Lopeteguiho. Real Madrid pojede do Bilbaa s plnou sestavou

Čas 14. 09. 2018, 16:24 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Álvaro Odriozola
Álvaro Odriozola

Klepeme na dřevo! Real Madrid nemá totiž po reprezentační problémy se zraněními a trenér Julen Lopetegui tak může vybírat sestavu z kompletního kádru. To se v poslední době vidí málokdy.

V kádru Realu Madrid v tuto chvíli není žádný zraněný hráč. Všichni fotbalisté Bílého baletu přežili bez újmy i reprezentační srazy a vrátili se dobře připraveni do Valdebebas.

Jediné, co tak bude muset trenér Lopetegui zohlednit, je porce zápasů. Největší hvězdy Realu totiž za své národní týmy odehrály většinu minut. A madridský klub teď čeká hodně náročný program.

Vzhledem k tomu, že Real odehraje v následujících 15 dnech hned 5 těžkých zápasů, musíme se připravit na rotaci. První známky nejspíše uvidíme už na půdě Bilbaa.

Je možné, že svou první šanci v bílém dresu v soutěžním zápase dostane Álvaro Odriozola, což by znamenalo odpočinek pro vytíženého Daniho Carvajala.

Uvidíme, zda se Julen Lopetegui odhodlá i k dalším změnám. Trenér královského klubu si každopádně může užívat luxus výběru. Všichni hráči jsou zdraví a chtějí hrát.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!