5 zápasů v 15 dnech. Real čekají těžké venkovní zápasy, derby i první duel v Lize mistrů

Čas 10. 09. 2018, 14:18 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Marcelo a Sergio Ramos
Marcelo a Sergio Ramos

Reprezentační přestávka se chýlí pomalu ke konci a trenér Julen Lopetegui už musí dobře rozmýšlet, jak rozvrhne minutáž pro jednotlivé hráče v následujících zápasech. Září totiž bude pro Real Madrid extrémně náročným měsícem.

Real Madrid se musí připravit na náročný program ve stylu sobota - středa - sobota. V patnácti dnech totiž Bílý balet čeká hned pět zápasů a jen těžko se někde bude moci královský klub šetřit.

V sobotu totiž Real cestuje na půdu Athleticu Bilbao, kde tradičně nedostane zadarmo ani 1 %. Hned následující středu pak přivítá na Santiago Bernabéu AS Řím a začne pouť v Lize mistrů.

Přijde další sobota a madridský kolos se znovu představí před domácími fanoušky, tentokrát přijede na posvátnou půdu Espanyol. To by mohl být papírově nejsnadnější zářijový duel.

I v následujícím týdnu totiž bude hrát Real ve středu, ačkoliv tentokrát nepůjde o Ligu mistrů, ale o vložené kolo La Ligy. Svěřenci Julena Lopetegui se představí v Seville.

No a konečně v předposlední zářijový den vyzve Real Madrid na domácím hřišti Atlético. Velmi náročný program tak zakončí rovnou madridské derby.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!