Mariano: Podepsal jsem smlouvu v nejlepším klubu na světě. Je to nejšťastnější den mého života

Čas 31. 08. 2018, 20:05 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Mariano Díaz
Mariano Díaz

Mariano Díaz dnes podepsal v Realu pětiletou smlouvu. Dnešní den tak byl ve znamení jeho prezentace před diváky na Benrabéu, rozhovorů, a focení. Mariano převezme uvolněnou sedmičku po CR. Jaká byla jeho první slova po podpisu smlouvy?

Je to neuvěřitelný den, nejšťastnější den v mém životě. Vracím se domů, abych si splnil svůj sen, který jsem měl odmalička. Mým cílem je do toho dát všechno. Doufám, že budeme vyhrávat i nadále ty největší trofeje a psát historii.

Dnešní den je pro mě velmi speciální. Podepisuji smlouvu v nejlepším klubu na světě. Hodlám tvrdě trénovat a hrát naplno v každém zápase. Je to klub mého života. Když o mě Real Madrid projevil zájem, ani na vteřinu jsem neváhal. Vděčím mu za to, že ze mě udělali dobrého hráče. Pokud se teď díky Realu podívám i do národního týmu, stanu se nejšťastnějším člověkem na světě.

Číslo 7. „Číslo na dresu pro mě není tou nejdůležitější věcí. Ale zároveň je to velká výzva a jsem pyšný na to, že nosím stejné číslo, které tu nosily legendy, jako Emilio Butragueňo. Je to vzrušující. Bylo volné, a jsem rád, že jsem si ho mohl vzít.

Když opouštíte domov, rostete a zlepšujete se ve všech směrech. Stále se mohu v mnoha věcech zlepšit. Přicházím sem, abych tvrdě trénoval, a abych pomohl svému týmu. V mém srdci navždy bude i Olympique Lyon. Herní čas, kterého se mi tam dostalo, mi pomohl více vyspět a dostal jsem se díky tomu domů.

Seville mohu jen poděkovat za zájem, který o mě projevila. Dnes je nejlepší den mého života a já podepisuji smlouvu s největším klubem na světě. Julen mi zavolal, že by mě chtěl do týmu, a je tak zodpovědný za to, že jsem dnes tady. Řekl mi, že by byl nadšený, kdybych se vrátil do týmu Realu, a že se mnou počítá. Když jsem před rokem odcházel, odcházel jsem z domova. Bylo těžké si v tu chvíli představit, že se do roka vrátím. Když jsem zvedl telefon a vyslyšel si Julenovu nabídku, byl jsem velice šťastný, ale zároveň nervózní.

Přicházím, abych tvrdě trénoval a stal se platnou součástí týmu. Jsme tu jedna rodina, a to je ze všeho nejdůležitější. Přicházím, abych ze sebe ukázal to nejlepší, hrál s těmito fantastickými spoluhráči, bojoval na každém tréninku a vydal ze sebe vše pro tento dres. Jsem nadšený, že se vrátím na Santiago Bernabéu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!