OFICIÁLNĚ: Mariano Díaz se vrací do Realu Madrid!

Čas 29. 08. 2018, 15:20 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com; as.com
Oblékne Mariano opět bílý dres?
Oblékne Mariano opět bílý dres?

Čtyřiadvacetiletý útočník Mariano, který loni odešel z Realu Madrid do Lyonu, se vrací do Madridu. Vše již potvrdil královský velkoklub.

Mariano Díaz nastřílel ve své premiérové sezóně ve Francii celkem 22 branek ve 45 zápasech a upoutal na sebe pozornost mnoha klubů. V posledních dnes se zdálo, že jeho novým fotbalovým domovem se stane Sevilla.

Španělský klub poslal do Lyonu již dvě nabídky, 20 a 25 milionů eur, ale ani v jednom případě neuspěl. Francouzská protistrana údajně žádala až 40 milionů! Na to se ale rozhodl zareagovat Real Madrid a zkusí přivést Mariana zpět na Santiago Bernabéu.

To potvrdil prezident Sevilly Jose Castro. „Měli jsme o Mariana zájem a sám hráč nám řekl, že chce do Sevilly. Jenže Real nás informoval, že se rozhodl využít klauzuli.“

„To je fotbal. Nemám to nikomu za zlé. Real Madrid měl klauzuli a spustil ji, dodal šéf sevillského klubu. Jelikož francouzská liga opce ani klauzule nepovoluje, půjde nejspíše o nepsanou dohodu mezi Realem a Lyonem. Kluby mají výborné vztahy.

Marianův příchod by měl Real vyjít na 22 milionů eur, další peníze bude platit na základě výkonnosti. Mariano se již dříve vyjádřil, že Realu nelze říct „NE“.

AKTUALIZACE (29.08.2018 20:00)

Mariano je již hráčem Los Blancos! Vítej!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (86 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!