Kapitán Ramos se vyjádřil ke kontroverzním tématům: Co řekl o výrocích Ronalda a Kloppa?

Čas 15. 08. 2018, 11:34 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Sergio Ramos musel před zápasem evropského Superpoháru s Atlétikem Madrid odpovídat i na nepříjemné dotazy. V hlavní roli byli Cristiano Ronaldo a Jürgen Klopp. Jak kapitán Realu reagoval?

Cristiano Ronaldo

Co řekl Ronaldo: „V Juventusu je adaptace snadná, všichni v týmu jsme tu jako rodina.“

Média: Novináři se tohoto výroku samozřejmě okamžitě chytli a hledali za tím to, že se Ronaldo cítí v Juventusu lépe, než tomu bylo v Realu Madrid.

Sergio Ramos:  „Nevím, co tím Ronaldo myslel. V Realu Madrid jsme vždy byli jako rodina, proto jsme vyhráli tolik titulů. Všichni to tak cítí a tak to zůstane. Ronaldo byl členem této rodiny. Ztráta takového hráče je samozřejmě vždy nepříjemná, ale věřím, že můžeme vyhrávat i bez něj.“

Jürgen Klopp

Co řekl Klopp:  „Raději prohraju, než abych vyhrával jako Sergio Ramos.

Trenér Liverpoolu stále nezkousl porážku z finále Ligy mistrů a již poněkolikáté si stěžoval na souboj, ve kterém Ramos zranil Mohameda Salaha, přestože nešlo o nic brutálního a neférového.

Sergio Ramos: „Už jsem to říkal několikrát. Salah mě chytil jako první, samozřejmě jsem ho nechtěl zranit. Klopp se snaží hledat výmluvy, proč prohrál, ale nebylo to jeho první prohrané finále. Ale to je jedno. Když jsme hlasovali pro trenéra sezony, dal jsem mu hlas. Takže může být v klidu.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!