Vinicius na začátku přípravy upoutal. Je mladý, ale silný, zní z kabiny Realu

Čas 26. 07. 2018, 16:00 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Vinicius Junior
Vinicius Junior

Je považován za obrovský talent světového fotbalu, v jeho 18 letech se ale nepočítalo s tím, že by si hned vybojoval místo v prvním týmu Realu. Vinicius Junior ovšem všechny pozitivně překvapil a rozhodně není bez šance. To potvrzují i hlasy z kabiny.

Vinicius si užil prezentaci na Santiago Bernabéu, pózoval ovšem s dresem bez čísla. To značilo, že se spíše počítá s jeho hostováním. Naopak do Castilly určitě nepůjde.

Jenže podle prvních trnéninků se zdá, že se zvyšuje šance na jeho setrvání v prvním týmu. Mladý Brazilec upoutal nejen trenéra Lopeteguiho, ale také své spoluhráče.

„Je mladý, ale velmi silný,“ řekl podle Marcy jeden z hráčů Realu. „Musí si ještě zvyknout na evropský fotbal, ale vypadá dobře,“ dodal další z fotbalistů Bílého baletu.

Na závěry je samozřejmě hodně brzo. Je ovšem důležité, že Vinicius oslňuje od samého začátku. Ostatně nebyl by prvním hráčem, který se v Realu začal prosazovat už v 18 letech.

Ve stejném věku v Realu začali hrát a postupně se stali oporami Manolo Sanchis, Raúl González, Marcelo či Raphaël Varane. Zařadí se Vinicius do této exkluzivní skupiny?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (44 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!