Real Madrid dnes startuje přípravu. Které hráče má Lopetegui k dispozici?

Čas 16. 07. 2018, 11:15 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Gareth Bale
Gareth Bale

Bílý balet dnes začal přípravu na sezónu 2018/19. Je jasné, že tým prodělá výrazné změny. Cristiano Ronaldo a Zinedine Zidane už jsou pryč, tým nově povede Julen Lopetegui, který může momentálně počítat s 15 hráči. Scházejí mu pochopitelně ti, kteří se účastnili mistrovství světa. Kdo se mu dnes ve Valdebabas hlásil? A co jednotliví hráči mohou v následujících týdnech očekávat? Tým dnes čekají zdravotní prohlídky.

Kiko Casilla 

Má stále platnou smlouvu, ale mohl by Real Madrid v průběhu léta opustit. Klub má zájem o získání nového brankáře. Spekuluje se o Thibautu Courtoisovi.

Andrej Lunin

Mohl by zůstat třetím brankářem. Pravděpodobnější ale je, že jej Real umístí na rok do Castilly, či mu zajistí hostování. Mladý brankář potřebuje chytat a sbírat zkušenosti.

Luca Zidane 

Příchod Ukrajince Lunina a touha Bílého baletu po novém brankáři znamená stopku pro mladého Lucu. Zatím s týmem bude trénovat, ale klub mu hledá nové angažmá.

Theo Hernández 

V klubu zůstane, ale Real Madrid od něj bude očekávat více než v premiérové sezóně. Levého beka klub nemá v plánu přivést, a tak musí Theo tvrdě pracovat a stát se spolehlivou náhradou Marcela.

Fabio Coentrao 

Věčný marod má v klubu stále platnou smlouvu, ale je nepravděpodobné, že by v zůstal.

Jesús Vallejo 

V uplynulé sezóně toho příliš neodehrál. Lopetegui by mu mohl dát více příležitostí, než Zidane. Přes Varana, Ramose a Nacha se ale bude do sestavy dostávat těžko. Ve hře je hostování.

Dani Ceballos 

Loni odehrál druhou nejmenší porci minut z hráčů A-týmu. Méně minut si připsal už jen Luca. Lopetegui jej ale ujistil, že mu dá více hracího prostoru. V týmu zůstane.

Marcos Llorente

Platí pro něj to samé, jako u Ceballose. Zizou mu příliš šancí nedal, příchod Lopeteguiho mu ale dal ještě naději. Je rozhodnutý zůstat a porvat se o své místo.

Martin Ödegaard 

Také mladý Nor se bude dnes hlásit novému trenérovi. Dostane další šanci dokázat, že si zaslouží místo v týmu. Pokud se mu to nepodaří, Real pro něj opět bude hledat hostování.

Federico Valverde 

Talentovaný Uruguayec v loňské sezóně hostoval v La Coruni, a navzdory tomu, že i on bude ve Valdebabas přítomen, je téměř jisté, že jej klub odešle na hostování.

Gareth Bale 

Už to vypadalo, že je rozhodnutý z Realu odejít. Odchod CR7 ale situaci změnil, a Velšan by mohl změnit názor, zůstat a stát se hlavní hvězdou týmu. Bude chtít ale znát koncepci nového trenéra a plány jaké s ním má. Pokukuje po něm Manchester United.

Karim Benzema 

Odmítl nabídku italské Neapole a přemýšlí jen o setrvání. V posledních dvou sezónách ale šly jeho výkony dolů a Real hledá nové hráče do útoku. Bude mít Julen o jeho služby zájem?

Borja Mayoral

Přípravu začne s Realem, ale klub v průběhu léta opustí. Největší zájem o jeho služby má Deportivo Alavés.

Vinícius

Velký příslib pro brazilský i světový fotbal. Na Lopeteguim bude rozhodnutí, zda v týmu setrvá, nebo jej odešle sbírat zkušenosti jinam. Druhá možnost je pravděpodobnější.

Raúl de Tomás 

Odchovanec klubu má za sebou povedenou sezónu ve druholigovém Vallecanu. Při očekávaném odchodu Mayorala by mohl zaujmout jeho místo. Rozhodne trenér.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!