Zástupci Juventusu míří do Madridu. Prezentaci Ronalda by chtěli uspořádat v sobotu

Čas 05. 07. 2018, 15:30 | Autor Laša | Zdrojas.com
Cristiano Ronaldo a pět Zlatých míčů
Cristiano Ronaldo a pět Zlatých míčů

Italská televize Sport Mediaset oznámila, že generální ředitel a sportovní ředitel Juventusu Turín v následujících hodinách odcestují do Madridu, aby se zástupci Realu dotáhli do konce přestup Cristiana Ronalda.

Juventus se snaží urychlit přestup Cristiana Ronalda. Reaguje tak na noční jednání mezi Pérezem a Ronaldovým agentem, na kterém údajně padlo definitivní rozhodnutí, že CR7 opustí Real Madrid.

Podle italské televize Sport Mediaset se dnes konala schůze i v Turíně, které se účastnil prezident Juventusu Andrea Agnelli, generální ředitel Giuseppe Marotta, sportovní ředitel Fabio Paratici a trenér Massimiliano Allegri, který kvůli tomu byl nucen předčasně ukončit dovolenou.

Po zhruba dvou hodinách jednání padlo kolem jedné hodiny rozhodnutí, že Juventus udělá vše pro to, aby Cristiano Ronaldo v následující sezóně oblékl dres Bianconeri. Marotta a Paratici mají v brzké době soukromým letadlem odcestovat do Madridu.

S Ronaldem je Juventus dle tvrzení televize i několika španělských, portugalských a italských médií již dohodnut. Čtyřletá smlouva a roční příjem 30 milionů euro jsou nejčastěji skloňované. Realu bude přednesena nabídka 100 milionů euro, a očekává se, že Bílý balet ji přijme.

Juventus chce mít vše hotové do soboty, kdy by Cristiana Ronalda rád představil jako svoji novou posilu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (50 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!