Dani Ceballos zřejmě zůstane v týmu. Lopetegui mu chce dát v příští sezóně šanci

Čas 04. 07. 2018, 18:20 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Dani Ceballos proti Numancii
Dani Ceballos proti Numancii

Tak trochu ve stínu současných spekulací ohledně Cristiana Ronalda, Neymara a jiných hvězd jsou hráči, kteří pod Zinedinem Zidanem nedostávali tolik příležitostí. Jedním z nich je i Dani Ceballos. Jak se zdá, bude na Bernabéu pokračovat i v další sezóně.

Julen Lopetegui ve svých plánech pro příští sezónu počítá i s Dani Ceballosem. Real Madrid proto odmítl všechny nabídky na tohoto hráče.

Nový trenér Los Blancos si je vědom kvalit, které Dani prokazoval v barvách Betisu i španělské reprezentace do 21 let, a chce mu proto dát příležitost.

Od Zinedina Zidana ji Ceballos příliš nedostal. Nastoupil pouze do 22 zápasů, přičemž odehrál 906 minut, a byl tak nejméně využívaným hráčem v A-týmu Los Blancos, s výjimkou třetího brankáře.

Zřejmě nejhorší moment pro Ceballose nastal v březnu v utkání na hřišti Leganésu, kdy jej Zizou poslal na hřiště na několik málo sekund těsně před závěrečným hvizdem, což nesl velmi nelibě.

Dle všeho již měl pohovor s Lopeteguim, a na svém twitteru zveřejnil příspěvek v dresu Realu Madrid, ve kterém oznámil, že je již připraven na výzvy, které přinese nová sezóna.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!