AS: Vinícius Júnior zahájí s Realem Madrid letní přípravu

Čas 06. 06. 2018, 15:32 | Autor S3F1K | Zdrojas.com
Vinicius Junior (koláž)
Vinicius Junior (koláž)

Vinícius Júnior se může stát první posilou pro příští sezónu. Tento mladý brazilský talent, který ještě v rodné zemi hostuje ve Flamengu, totiž zahájí v červenci s Realem předsezónní přípravu a poté se zástupci Los Blancos rozhodnou, zda si jej ponechají v prvním mužstvu, nebo zda ještě poputuje do Flamenga.

Real loni šokoval svět, když za šestnáctiletého mladíka vysázel 45 milionů eur. Jenže v Madridu zřejmě dobře věděli co dělají a sám hráč již začíná dokazovat, že jej čeká skvělá budoucnost. Jeho tým vede ligu a sám Vinícius si v devíti zápasech připsal čtyři branky a tři asistence, což z něj činí nejproduktivnějšího hráče mužstva.

Nyní bylo rozhodnuto, že Júnior odehraje poslední zápas 14. června proti Palmeiras a poté si dopřeje měsíční dovolenou, po které se bude hlásit v Madridu, konkrétně 17. července, kdy tým čekají tradiční vstupní lékařské prohlídky.

Ať už situace dopadne jakkoliv, Júnior se buď vrátí do Flamenga ještě na rok, nebo už zůstane v Realu. Vzhledem k tomu, že nás přes léto čeká mistovství světa a dá se očekávat, že mnoho hráčů se v turnaji dostane daleko (Ramos, Nacho, Asensio, Lucas, Carvajal, Casemiro, Marcelo, Kroos, Modrić, Kovačić, Ronaldo), většina z nich si tedy dopřeje dovolenou až v průběhu, nebo po skončení MS a do přípravy se samozřejmě zapojí později, bude jistě zajímavé sledovat, kolik hráčů bude schopno nastoupit k prvnímu duelu příští sezóny, který bude zároveň madridským derby o evropský Superpohár (15.8.).

Velké slovo na celý transfer bude samozřejmě mít i nový trenér Realu, jehož jméno je zatím stále ve hvězdách. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (43 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!