James, který hostuje v Bayernu z Realu Madrid, nemá zakázáno hrát proti „svým“

Čas 13. 04. 2018, 14:35 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com
James Rodríguez
James Rodríguez

Bývalý elitní útočník Andrej Ševčenko vylosoval Realu Madrid pro semifinále Ligy mistrů Bayern Mnichov. Těšme se na další vzrušující souboj dvou gigantů. Tentokrát s kořením jménem James Rodríguez.

Kolumbijský záložník, který strávil tři sezóny v Realu Madrid a vyhrál s ním dvakrát Ligu mistrů, letos hostuje v Bayernu Mnichov. Důvodem je nedostatečný herní čas pod trenérem Zidanem, jenž mu nedokázal do nové sezóny zaručit významnější roli v týmu.

V Bayernu se Jamesovi nadmíru daří. V aktuální sezóně už hrál 31 zápasů, což je téměř stejně jako za celý minulý i předminulý ročník za Real. V Mnichově má roli playmakera - svým soupeřům nahrál v Bundeslize na 10 gólů, což je druhý největší počet v soutěži.

Nyní se James poprvé utká jako hráč Realu Madrid Realu Madrid. UEFA nedovoluje klauzule, podle kterých hostující hráči nemohou hrát proti svým mateřským týmům. James téměř jistě bude hrát proti Los Blancos v semifinále Ligy mistrů. Záleží jen na jeho zdravotním stavu, formě a na trenérovi Heynckesovi.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!