Ronaldománia aneb Nejlepší reakce na Portugalcův gól

Čas 05. 04. 2018, 11:02 | Autor Hleďas
Cristiano Ronaldo a jeho nůžky
Cristiano Ronaldo a jeho nůžky

Cristiano Ronaldo proti Juventusu vstřelil gól, na který nikdo jen tak nezapomene. Když nůžkami posílal míč na branku Buffona, byla jeho noha ve výšce 2,38 metrů. A fotbalová veřejnost vůči tomuto kousku nezůstala němá.

S pohotovou reakcí přispěchal anglický útočník Peter Crouch. Pochválil Cristianův gól, ale zároveň nezapomenul opomenout své umění. „Není nás mnoho, co něco takového dokážou," napsal současný hráč Stoke City.

Marcus Rashford, vycházející hvězdička Manchesteru United, byla gólem pravděpodobně stejně unešena jako většina fotbalového světa, a zmohla se pouze na konstatování: „Ronaldo je vtip. Neskutečný hráč."

To bývalá hvězda Evertonu a Austrálie Tim Cahill se zmohla pouze na potlesk.

Garymu Linekerovi, bývalému anglickému reprezentatovi a známému komentátorovi, gól pravděpodobně vyrazil na chvilku dech.

Autor úspěšných fotbalových knih, Duncan Alexander, upozornil na zajímavou statistiku.

Cristianův gól však zaujal i hvězdy jiných sportů. Slavný hráč amerického fotbalistu Chad Johnson byl ve svém tweetu velmi stručný. „Doprdele, to byly nůžky."

LeBron James na vložil na Instagram fotku Ronalda při úžasném kopu s komentářem: „Are You Not Entertained!?!?! @cristiano That’s just not even fair🤦🏾‍♂️. Nasty!! 👏🏾👑." V překladu: „Nebavíte se?! Cristiano, to prostě není vůbec fér. Ošklivý!!“

Bill Barnewell, americký sportovní novinář, se ve svém tweetu dotázal, zda by Cristiano byl schopen vystřihnout nůžky i v tvrdých amerických podmínkách. „Dokázal by to však udělat v poměrně příjemný den v Los Angeles?“

Reakcí bylo skutečně mnoho. A proč by ne? Ronaldův gól bude pravděpodobně kandidovat na nejkrásnější gól sezony. Jak jste na něj reagovali vy?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (35 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!