Odchod z Realu byl pro mého syna tím nejlepším rozhodnutím, řekl Jamesův otec

Čas 19. 02. 2018, 20:55 | Autor Laša | Zdrojas.com
James
James

Na papíře je stále ještě hráčem Realu Madrid, od léta však hostuje v mnichovském Bayernu. A tam se Jamesovi daří, načež německý mistr v minulých dnech odtajnil úmysl získat hráče napevno. Zdá se, že dny, prozatím posledního, Galáctica ve Španělsku jsou sečteny. Další díl k očekávanému definitivnímu odchodu Jamese z Realu přidal jeho otec.

Deník AS zveřejnil rozhovor, který Wilson Rodríguez poskytl kolumbijským médiím. V něm ocenil Jamesovo rozhodnutí změnit působiště.

Můj syn udělal dobře, když opustil Real Madrid a přesunul se do Bayernu. Je v Německu velmi šťastný. Vidím, že nyní je více veselý a má klidnější život, což má také velký vliv na jeho hru.“

Podle otce však James na Real Madrid nezanevřel.

Vždy Real Madrid miloval a platí to stále. Myslím ale, že ani on nemůže pochybovat o tom, že nejlepší věcí, kterou mohl loni v létě udělat, bylo klub opustit.“

Jamesovi se v dresu Los Blancos povedla pouze premiérová sezóna pod vedením Carla Ancelottiho. Naopak od počátku éry Zinedina Zidana bylo jasné, že do koncepce francouzského kouče kolumbijský šikula nezapadá.

Ztratil tam radost ze hry, kterou měl, když ještě v Realu působil Carlo Ancelotti. Zidane byl jedním z velkých idolů mého syna, ale to mu logicky nezajistí místo v týmu. Zidane jako trenér se rozhodl, že syn do jeho plánů nezapadá.

Od Jamese nicméně nikdy neuslyšíte, že by se k francouzskému kouči vyjadřoval s neúctou, nebo kritizoval jeho fotbalovou práci.“, odmítá ale jakoukoliv zášť vůči Zidanovi Jamesův otec.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!