MARCA: Lewandowski chce do Realu. V létě to může být poslední šance

Čas 07. 02. 2018, 11:01 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski

Útočník Bayernu Mnichov Robert Lewandowski je jedním z hráčů, jejichž jméno se spojuje s Realem Madrid už delší dobu. Nastane v létě chvíle přestupu? Polák by se tomu údajně nebránil.

Robert Lewandowski podle deníku Marca sní o angažmá v Realu Madrid již několik let. Polský reprezentant cítí, že jeho snu nemusí být ještě konec, a proto by se mohl snažit na Bayern v létě zatlačit.

Lewandowski kroutí v bavorském klubu čtvrtou sezonu, v každé z nich se stal nejlepším týmovým střelcem. Zároveň patří tradičně mezi nejvytěžovanější hráče Bayernu.

Z toho je jasné, že by se německý mistr svého klenotu nerad zbavoval. Filosofie mnichovského giganta je nicméně taková, že nechce v týmu hráče, kteří o to nestojí, a každý fotbalista má svou cenu.

Dalším faktorem, jenž by mohl případnému přestupu pomoci, je Lewandowskiho agent Cezary Kucharski, který se dobře zná s lídry Realu Madrid. Tady by neměl být problém.

Zásadní ovšem je, zda by Bílý balet o polského střelce vůbec stál. Proti totiž hraje věk, Lewandowskimu bude v srpnu 30 let. Typologicky by se navíc mohl bít s Cristianem Ronaldem, který se na hrot pomalu přesouvá. V neposlední řadě pak musíme připomenout, že se s Realem spojuje mnoho dalších zajímavých jmen jako Harry Kane či Mauro Icardi.

Robert Lewandowski je každopádně kanonýrem k pohledání, což dokazuje i v aktuální sezoně. Za Bayern zatím nasázel 18 gólů v Bundeslize a dalších sedm přidal v domácím poháru a Lize mistrů.

Přáli byste si letní příchod Roberta Lewandowskiho?

Ano (39,8%)
234
Ne (60,2%)
354
Celkem hlasovalo: 588

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (50 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!