Asensio rozhodl duel v Leganésu: Odteď je každý zápas finále

19. 01. 2018, 15:19 | autor: podvinho | Zdroj realmadrid.com

Už to vypadalo na bezbrankovou remízu, když v samém závěru utkání spasil Real Madrid na půdě Leganésu Marco Asensio. Mladý Španěl vstřelil krásný gól a rozhodl.
Marco Asensio
Marco Asensio

Marco Asensio si naběhl na přední tyč a trefil se parádně. Brankář Leganésu neměl šanci a Real se mohl v prvním utkání čtvrtfinále Copa del Rey radovat z výhry 1:0. „Byl to pro nás důležitý zápas. Chtěli jsme uhrát dobrý výsledek a vybudovat si dobrou pozici před odvetou,“ tvrdil záložník madridského klubu.

„Věděli jsme, že Leganés je nepříjemný soupeř s tvrdou defenzivou. Je normální, že jsme se s tím museli popasovat. Nyní se už musíme soustředit na nedělní zápas proti Deportivu,“ pokračoval Asensio.

Mladý Španěl se ovšem musel ještě vrátit k celkové (ne)formě Realu Madrid. „Víme, jak to ve fotbale funguje, vše chodí ve vlnách. Musíme zvýšit naši dynamiku, nadále tvrdě pracovat a zlepšovat se každým dnem. Když góly přijdou, naše sebevědomí půjde nahoru,“ uvědomoval si.

„Potřebujeme si připsat několik vítězství za sebou, takže musíme ke každému utkání přistupovat jako k finále. Ve čtvrtek to bylo první finále a nyní bude každý zápas obrovsky důležitý,“ zakončil Asensio.

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků)
Diskuzi lze po přihlášení na Bilybalet.cz (registrace zde) zobrazit přímo pod každým článkem.