Sergio Ramos má po úderu v madridském derby zlomený nos

Čas 18. 11. 2017, 23:19 | Autor thjuks | Zdrojas.com, marca.com
Sergio Ramos se zlomeným nosem
Sergio Ramos se zlomeným nosem

Sergio Ramos nedohrál sobotní derby proti Atlétiku Madrid. Schytal nepříjemný kopanec, shodou okolností od bratra spoluhráče. Kapitán Realu Madrid zkusil ještě dohrát poločas, ale dál už to nešlo.

Byla to pořádná rána. Sergio Ramos během zakončení nečekal úder od soupeře. Kapitána nešťastně kopl do tváře Lucas Hernández, starší bratr Thea, obránce Realu Madrid. 

Podle bývalého španělského sudího Iturraldeho Gonzáleze to měla být jasná penalta. Jenže hodně benevolentní rozhodčí Borbalán usoudil, že nešlo o nic vážného.

Sergio Ramos zůstal ležet na zemi s bolestivou grimasou. Z nosu se mu spustil proud krve, který zastavil až lékař Realu Madrid. Otřesený kapitán si vyměnil krvavý dres a po několika minutách se vrátil zpět do boje.

Trenér Zidane se ale rozhodl dát na radu lékařů a kapitána ze hřiště stáhnout. Pásku tak dostal Marcelo a na hřiště šel Nacho. Ramos sledoval zbytek utkání jen z lavičky.

Po bezbrankovém derby se zjistilo, že Ramos má zlomený nos. Až další vyšetření ukážou, jak je to vážné. Nicméně to vypadá na komplikaci minimálně pro další ligový zápas proti Málaze. Nacho totiž bude chybět kvůli trestu za žluté karty.

Klíčová slova: sergio ramos, zranění

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!