Další komplikace před Atléticem? Isco nedohrál zápas proti Kostarice

Čas 12. 11. 2017, 22:42 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Isco
Isco

Španělská reprezentace v sobotu porazila v přátelském utkání Kostariku 5-0 a na hřišti bylo vidět i hráče Realu Madrid. V jednom momentu ale všem fanouškům Bílého baletu zatrnulo, a to když ve 2. poločase opustil hřiště Isco.

Na La Rosaledu v Málaze má velmi dobré vzpomínky. Právě zde Isco nastartoval svoji kariéru, která jej zavedla až do Realu Madrid. A zde v květnu mohl se svými spoluhráči oslavit svůj premiérový ligový titul. V sobotu se ve své Málaze představil v dresu španělské reprezentace.

Psala se 62. minuta, Španělé měli zápas pod kontrolou a vedli 4:0, když Thiago Álcantara vybídl pasem Isca ke sprintu za obranu. Obránce Kostariky Kendall Watson nestíhal a tak se snažil alespoň skluzem vypíchnout španělskému záložníkovi míč.  To se mu ale nepovedlo a Isca fauloval.

Při zákroku jej navíc kopl do levého kolena a Isco zůstal s bolestí na zemi. Sám hráč si následně řekl o střídání, ale hřiště opustil po svých. Podle deníku AS má problém se stehenním svalem. V neděli byl uvolněn od španělské reprezentace, se kterou již neodcestoval k přátelskému utkání do Ruska.

Okamžitě se tak vyrojily spekulace, že Isco nestihne derby s Atléticem Madrid, které se bude hrát v sobotu. Deník Marca uvedl, že hráč od reprezentace odcestoval, po komunikaci s lékaři La Roji, na žádost klubu. Real chce mít svého záložníka pod dohledem vlastních lékařů. Hráče v pondělí čeká vyšetření v nemocnici Sanitas La Mojarela.

Do té doby se o jeho stavu pouze spekuluje. Zatímco Marca uvedla, že na Wanda Metropolitano se Real představí i s Iscem, deník AS je skeptičtější.

Není nutno připomínat, že Real nabral v úvodu ligové soutěže značnou ztrátu sezóny na Barcelonu. Absence jednoho z nejlepších hráčů týmu v dosavadním průběhu sezóny na půdě silných Atletů by mohla mít pro tým fatální následky. Další ztrátu si totiž Los Blancos dovolit nemohou… 

Klíčová slova: isco

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!