REPORT: Tottenham - Real Madrid 3:1. Na góly Spurs hráči Realu nenašli odpověď

Čas 02. 11. 2017, 00:16 | Autor Caladas
Cristiano Ronaldo

Realu se příliš nevydařila ani odveta ve Wembley a třígólový deficit se dohnat také nepovedlo. Jediným střelcem Bílého Baletu byl Cristiano Ronaldo.

Po domácí remíze s Tottenhamem 1:1 si jistě hráči Realu dělali zálusk na plný bodový zisk. Oba celky ve svých víkendových utkáních podlehli a stejně jako v předchozím zápase, ani jeden z týmu se nenachází v optimální formě.

Jako první otestoval brankáře domácích Isco, který však svou střelou zpoza vápna Llorise nezaskočil. Real se snažil kontrolovat hru, ale po nepřesnostech v rozehrávce hrozili z protiútoků domácí. První šanci Spurs zachraňoval kapitán Ramos, na další už musel zareagovat Casilla.

První gól vstřelili domácí ve 27. minutě. Na přízemní centr Trippiera, který jak se ukázalo byl v offsidu, si naběhl Dele Alli a i v obklíčení tří bránících hráčů Realu dokázal skórovat.

Inkasovaná branka madridský celek trochu oživila, ale šance Casemira a Ronalda opět zlikvidoval Hugo Lloris. Na konci první půle se ještě po Hakimiho centru snažil dorovnat skóre Benzema, ale ani jeho rána z voleje nenašla cestu za Llorisova záda.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí a v 56. minutě se znovu radoval Alli, který si nejprve položil na zem Casemira a poté vypálil. Tečována střela skončila v síti a Real prohrával už 2-0.

Velkou šanci na snížení skóre měli Madridistas v 61. minutě, kdy po rohovém kopu nastal před brankou domácích zmatek, míč se odrazil k Ramosovi, ale po špatné komunikaci s Ronaldem kapitán Realu napálil míč pouze do Portugalce.

To vzápětí potrestal Eriksen, který se dostal do úniku a Casilla lovil míč ze sítě potřetí.

Snížení a zároveň jediná branka Realu přišla v 80. minutě, kdy ve vápně Ronaldovi přiklepl míč střídající Mayoral a z bezprostřední blízkosti se portugalský útočník nemýlil.

Real opět trápila koncovka a i přes velké množství střel nakonec Real odjíždí bez bodu. Ve skupině H tak Real zůstáva na 2. místě se ziskem sedmi bodů.