Nacho: V Realu Madrid máte pokaždé jistou zodpovědnost, ale jako kapitán mnohem větší

Čas 27. 10. 2017, 12:14 | Autor Caladas | Zdrojrealmadrid.com
Nacho
Nacho

O včerejší výhře v Copa del Rey se rozpovídali také střelci obou branek, Nacho, který poprvé nasadil kapitánskou pásku, středopolař Llorente a také výpomoc z Castilly a budoucí naděje Tejero. Hráči přiznali, že měli na vědomí jak obtížný zápas to může být a že se v prvním poločase do šancí dostávali jen ztěží. Naštěstí však druhý poločas pro Madridistas vyzněl lépe a domů si odváží pohodlný náskok.

Marco Asensio 

„Věděli jsme, že to nebude lehké. V první půli hrál náš soupeř velmi dobře, ve druhé půli se však úroveň jejich hry o něco snížila, čehož jsme dokázali využít. Odvážíme si odsud dobrý náskok a jsme velice rádi za výhru. Uhráli jsme dobrý výsledek. Pokaždé se snažím plně využít minut, které dostanu a čím více jich je, tím je to lepší."

Lucas Vázquez

„Soupeř hrál v první polovině velmi uzavřeně, čímž velmi ztížil naši hru a dokázal se dostat i do několika šancí. Čekali jsme na náš okamžik a myslím si, že 2-0 je fér. Hovořili jsme o tom předtím, že pokud budeme kopat penaltu, tak na první půjde Asensio a druhou si vezmu já. Nakonec jsme se dočkali oba dva. Na tréninku jsem jich zkoušel hodně."

Zápas v Gironě

„Jdeme do toho přirozeně. Čekáme, až se dozvíme co se může nebo nemůže stát. Naší povinností je se na zápas připravit. Snažíme se nepřemýšlet o ostatních věcech, pouze o té sportovní stránce."

„Vallejo odehrál skvělý zápas při svém debutu, ale červená karta mu to trochu zkazila. Tyto věci se ve fotbale stávají. Není na vině a nemusí se nám omlouvat."

Nacho Fernández

„V první řadě jsem šťastný za výhru, bylo to mnohem obtížnější než se zdálo. A co se týče toho, že jsem mohl být poprvé kapitánem, tak nemůžu být šťastnější. V Realu Madrid máte pokaždé jistou zodpovědnost, ale jako kapitán mnohem větší. Doufám, že budu hrát nadále a budu mít více příležitostí nosit kapitánskou pásku."

„Důležitá věc je, že jsme vstřelili góly a neinkasovali žádný. Byl to opravdu těžší zápas, než by se mohlo zdát. Soupeř hrál velmi zataženě a to nám dělalo problémy. Ten Vallejův incident byl prostě součástí hry. Znám Jesúse velmi dobře a mohu vás ujistit, že v tom nebyla žádná zloba nebo záměr. Je to skvělý chlap."

Marcos Llorente

„Je to pro nás skvělé vítězství, věděli jsme, že vyhrát zde nebude jednoduché. Podařilo se nám to a máme dobrou pozici do odvety. Zdejší hřiště bylo menší a když se soupeř dostal za míč, bylo složité se přes něj dostat. Byli jsme trpěliví, přehrávali míč ze strany na stranu, aniž bychom se snažili vynucovat si šance a to pro nás bylo velmi důležité. S trpělivostí jsme byli schopni vytvořit si šance a vstřelit dva góly."

„Nemohli jsme si dovolit odpočívat, museli jsme udržet určitou intenzitu zápasu. Myslím, že jsme udělali vše tak, jak po nás trenér žádal a vracíme se domů s dobrým vítězstvím. Nakonec Zidane pokaždé zajistí, aby byl tým odpočatý a dobře připravený. My co hrajeme méně, musíme využívat těchto příležitostí."

Álvaro Tejero

„Snažím se odvádět dobrou práci a kdekoliv mě trenér potřebuje, budu tam, abych pomohl. Věděli jsme, že zápas bude obtížný proti dobře hrajícímu soupeři. V posledních minutách se vylučovalo, ale my jsme zůstali soustředění až do konce. Nejdůležitější je být na hřišti, uživat si to a učit se od nejlepších."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!