Jesús Vallejo: Jsem velice šťastný za svůj debut a za tuto příležitost

Čas 27. 10. 2017, 11:55 | Autor Caladas | Zdrojrealmadrid.com
Jesús Vallejo
Jesús Vallejo

Ve včerejším utkání Copa del Rey, ve kterém hráči Los Blancos zavítali na hřiště třetiligové Fuenlabrady, si svůj debut v dresu Realu Madrid odbyli obránce Jesús Vallejo a také devatenáctiletý Argentinec Francisco Feuillassier. Zatímco španělský obránce nastoupil v základní jedenáctce, Franchu do zápasu naskočil až v 81. minutě.

Jesús Vallejo

„Jsem spokojený, že jsem mohl nastoupit po boku Nacha, je neuvěřitelný. Jsem velice šťastný za svůj debut a za tuto příležitost. Škoda toho vyloučení na konci, ale soustředím se na vítězství. Každý chce hrát, byl jsem velmi dychtivý a ukazuji to na každém tréninku."

Zápas

„Uhrát zde dobrý výsledek do odvety bylo klíčové, celý tým odvedl dobrou práci. V prvním poločase jsme museli být více průbojní, soupeř hrál hluboko na své polovině. Poté jsme však našli místa, byli jsme více rozhodní a přidali góly. Vím, že se musím ještě hodně učit a tvrdě pracovat, ale jsem s těmi nejlepšími a je úžasné s nimi trénovat."

Francisco Feuillasier

„Těžko se mi hledají slova, abych popsal tento moment, o kterém jsem vždy snil. Je to klub, který miluji a dostal jsem možnost debutovat v A-týmu. Věnuji to mé rodině a také přátelům. Cítím se nesmírně šťastný, že jsem součástí mládežnického týmu a také připraven pomoci prvnímu týmu. Na tento moment budu vzpomínat po zbytek života."

Chvála na Zidana

„Je to nejlepší trenér na světě a jeden z nejlepších hráčů všech dob. Řekl mi, abych zůstal klidný a dělal co umím. Snažil jsem se nabídnout to, co jsem věděl, že můžu udělat."

Debutový dres

„Ten poputuje do mého pokoje a bude to vzpomínka, kterou budu mít napořád. Bude se mnou do konce mého života. Byl jsem natěšený, že půjdu na plac od chvíle kdy jsem se začal rozcvičovat."

Klíčová slova: rozhovory, jesus vallejo, franchu

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!