Isco: My jsme Real Madrid, my jsme šampióni a musíme za to bojovat

Čas 21. 09. 2017, 12:04 | Autor Caladas | Zdrojrealmadrid.com
Isco
Isco

Real včera nezvládl ani svůj třetí domácí zápas a tři body tak putují do sevillského Betisu. Po utkání se několik hráčů Bílého Baletu o prohře rozpovídalo. Většinou hovořili o předvedeném výkonu, ale všichni se shodují, že zdaleka ještě není rozhodnuto a času zbývá spoustu.

Marcelo

„Dali jsme tomu vše, snažili jsme se skórovat, ale inkasovali jsme když jsme se hnali za třemi body. Máme spoustu času na zlepšení se a zažili jsme i horší situace, ze kterých jsme se dostali zpět na vrchol. Budeme pokračovat v naší práci i nadále. Nutno podotknout, že Adán předvedl famózní výkon, předvedl několik klíčových zákroků." 

„Tým vypadal dobře a myslím, že jsme byli lepší než Betis. Rozhodující je však konečný výsledek. Byl bych mnohem raději, kdyby jsme byli horší a brali jsme tři body. Měli jsme lepší držení míče, několik gólových šancí, ale fotbal je někdy prostě takový. Minulý rok jsme možná vyhráli zápasy, které jsme vyhrát neměli a letos je to naopak. To se může stát. Není však důvod bláznit, budeme tvrdě pracovat a nepříznivou situaci otočíme."

Casemiro

„Bojovnost, tvrdá práce a šance, které jsme si vytvořili. To jsou věci, které si z tohoto zápasu pamatuji. Tohle je fotbal a někdy prostě míč do sítě nedostanete za žádnou cenu. Neměli bychom se tolik zaobírat bodovou ztrátou na Barcelonu a dále tvrdě pracovat.

„Betis na hřišti nechal všechno. Měli jsme svoje šance, ale v této hře je možně vše. Musíme jen pokračovat v naší bojovnosti, tvrdé práci, zůstat soustředění, protože si vedeme dobře a jsme pořád ten stejný tým co minulý rok vyhrál vše."

Sergio Ramos

„Nebyl to náš nejlepší den, zvláště před soupeřovou bránou. Nehráli jsme skvělý fotbal, ale vytvořili jsme si mnoho šancí. Měli jsme několik příležitostí skórovat v prvních fázích hry. V těchto zápasech je těžké vstřelit první gól a někdy to prostě nepřijde. Tým dělal co mohl, měli jsme opravdu velké množství šancí, kde jsme v některých případech rozhodně měli skórovat." 

„Musíme jít dál a věnovat se příštímu zápasu. V La Lize jsme již v minulosti dokázali dohnat velký bodový deficit. Musíme zůstat klidní, protože následuje spousta dalších zápasů, ve kterých budeme sbírat body. Odcházím domů s čistým svědomím, protože vím, že jsme tomu dali všechno i když je výsledek z naší strany nepříznivý." 

„Když nevyhráváme musíme z toho vyvodit závěry a posoudit naše chyby. Musíme zůstat klidní a držet spolu, to je klíč k úspěchu."

Isco

„Vypadá to, že na domácím hřišti až moc bojujeme s tím se dostat do naší hry a proměňovat šance. Adán odehrál skvělý zápas. Na konci utkání jsme se tak moc snažili o vítězný gól, až jsme ho sami dostali. Věci se tento rok nevyvíjejí tak jak by jsme si představovali, ale jsme teprve na začátku sezony a máme ještě čas vše zvrátit. Nejdůležitější věcí je zůstat pohromadě. V tento tým mám absolutní důvěru." 

„Když na Bernabéu nedáme brzký gól, přicházejí obavy. To je něco co musíme zlepšit a je lepší, že se to stalo na začátku sezony, kdy pro zlepšení ještě máme prostor. Doufejme tedy, že se to nebude znovu opakovat. Musíme dát hlavy nahoru, nebude to lehké, ale čelili jsme už horším věcem než je tato. My jsme Real Madrid, my jsme šampióni a musíme za to bojovat."


Klíčová slova: isco, marcelo, sergio ramos, casemiro

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!