Další komplikace v plánech Zidana: Do San Sebastianu necestují ani Kroos s Vallejem

Čas 16. 09. 2017, 13:30 | Autor Larin | Zdrojas.com
Toni Kroos
Toni Kroos

S Los Blancos to před nedělním šlágrem s Realem Sociedad vypadá velmi špatně. Zinedine Zidane navíc nově na tiskovce potvrdil absenci Toniho Kroose a také mladého stopera Jesúse Valleja.

Místo suspendovaného Marcela nastoupí pravděpodobně Nacho, nebo Theo a Ronalda by měl nahradit Asensio, který by měl být po infekci plně připravený.

Stále však chybí zraněný Benzema a nově také záložní dvojice Kovačič-Kroos. Zatímco Chorvat se zranil při utkání Ligy mistrů s APOELem, Kroos měl být na zápas na Anoetě připraven. Jenže..

„S Kroosem ani Vallejem nemůžeme počítat. Oba měli drobné zdravotní potíže a pokud netrénují den před zápasem, nebudou hrát. Nechceme nic riskovat. Kovačič je vyřazen na dlouhou dobu a my nechceme, aby se to samé stalo s Kroosem. Problémy měl také Ceballos, který je však v pořádku," řekl Zidane na tiskovce.

Po boku Casemira a Modriče tak dost pravděpodobně nastoupí Isco, nebo právě Ceballos. Útočné trio by pak mohlo být ve složení Lucas - Bale - Asensio, nebo Bale - Mayoral - Asensio.

Klíčová slova: zranění, toni kroos

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!