REPORT: Real Madrid - Barcelona 2:0. Merengues po pěti letech slaví zisk superpoháru

Čas 16. 08. 2017, 23:57 | Autor Larin
Marco Asensio

Real Madrid to dokázal a v dvojzápase o španělský Superpohár přehrál Barcelonu rozdílem třídy. O góly se v odvetě postarali Asensio s Benzemou.

Real šel do utkání s Barcelonou s dvougólovým náskokem, který si přivezl z Camp Nou. Bílému baletu chybělo hned několik opor v čele s Ronaldem, Balem či Casemirem.

Ani to však nezabránilo dalšímu parádnímu výkonu. Již ve čtvrté minutě se prosadil Marco Asensio, který opět vymetl pavučiny ter Stegenovy brány z velké dálky.

Real Katalánce tlačil a po dlouhé době je naprosto přehrával. V první půli se hosté nedostali ani ke střele na bránu. Real místo toho navýšil vedení díky gólu Benzemy.

Druhá půle byla unavenější, zápas se pouze dohrával. Barcelona měla několik šancí, na obou stranách se však hlavních rolí ujali oba golmani a brankové konstrukce.

Po hvizdu sudího tak Real mohl zvednout nad hlavu druhou letošní trofej. Další zápas je na plánu již v neděli, Los Blancos zavítají na hřitště galicijského Deportiva. SUPERCAMPEONES!!