Kdybych se nejmenoval Cristiano Ronaldo, nebyl bych tady! Portugalec vypovídal před soudem

Čas 31. 07. 2017, 14:41 | Autor Larin | Zdrojas.com
Cristiano Ronaldo při rozhovoru
Cristiano Ronaldo při rozhovoru

Zatímco se celé družstvo věnuje intenzivní letní přípravě ve Spojených státech, Cristiano Ronaldo se vrátil z cest po Asii a v pondělí svědčil před madridským soudem.

Daňová aféra se kolem Ronalda rozběhla na jaře. Portugalec údajně dluží španělským úřadům necelých patnáct miliónů euro, které měl za pomoci offshore společností neodvést v letech 2011-2014.

Kvůli daním se také roztočila velká přestupová kauza, kdy se Ronaldo údajně cítil ublížen a chtěl Madrid (resp. Španělsko) co nejrychleji opustit. Menší zmínka padla i v kabině portugalského nároďáku, čehož se poté chytla veškerá média a kauza byla na světě. V tuto chvíli však můžeme tvrdit, že Cristiano rozhodně nikam nejde.

Portugalský kapitán byl dnes kolem poledne předvolán k madridskému soudu Pozuelo de Alarcón, kde měl celou věc vysvětlit. Padla zde také věta: „Pokud bych se nejmenoval Cristiano Ronaldo, nebyl bych tady." Celá výpověď trvala něco málo přes hodinu, výsledek zatím není znám. Více by mohli zveřejnit Ronaldovi zástupci během následujících dnů.

Ronaldo opustil soud v půl druhé, bez jakéhokoliv zájmu cokoliv sdělovat čekajícím novinářům. K týmu by se podle očekávání měl připojit 5. srpna, tedy tři dny před Superpohárem UEFA.  

Klíčová slova: cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!