Benzema zůstává pro Zidana klíčovým mužem. Brzy by měl s Realem prodloužit smlouvu

Čas 27. 07. 2017, 19:58 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Karim Benzema
Karim Benzema

Přestože se před minulou sezonou mnoho fanoušků domnívalo, že s návratem Álvara Moraty přichází pomalý konec Karima Benzemy, po roce je všechno jinak. Španěl odešel do Chelsea, naopak zkušeného Francouze čeká v klubu ještě nejspíš dlouhá budoucnost.

Trenér Zinedine Zidane od svého nástupu na Karima Benzemu hodně sázel. A nic na tom nezměnil ani letní příchod Álvara Moraty z Juventusu. Přestože měl v průběhu sezony Francouz horší statistiky, v klíčovém závěru prokázal svou důležitost. Proto dostal Černého petra právě Morata a zamířil do Chelsea.

Nyní by měl být Benzema odměněn novou smlouvu a nic na tom nezmění ani případný příchod Kyliana Mbappého z Monaka. Podle deníku Marca francouzský útočník podepíše kontrakt ještě před novou ligovou sezonou. Tu začíná Real na půdě Deportiva 20. srpna.

Benzemova současná smlouva končí v roce 2019, nová by ho měla v klubu udržet do roku 2021 či 2022. Přestože si Zidane podle Marcy uvědomuje, že mít v týmu Benzemu, Ronalda, Balea a Mbappého bude velká výzva, Francouz je pro něj důležitý.

Klíčová slova: benzema

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (62 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!