Pravda okolo údajného odchodu Ronalda z Realu. Nenechte se ovlivnit tiskem

17. 06. 2017, 14:45 | autor: thjuks

Cristiano Ronaldo chce údajně odejít ze Španělska z důvodu nařčení z daňových úniků. Jaká je pravda a co je jen spekulace bulváru a jeho seznacechtivých novinářů?
Cristiano Ronaldo se Zlatým míčem na SB
Cristiano Ronaldo se Zlatým míčem na SB

Co se děje?

Nejlepśí fotbalista světa se prý hned po konci sezóny rozhodl, že uplynulá sezóna bude jeho poslední v Realu Madrid. Cristiano má prý dost neustálého tlaku na svoji osobu a třešničkou na dortu bylo obvinění madridského státního zastupitelství z daňových úniků ve výši 14,7 milionu eur.

Anglické a španělské deníky daly odchodu zelenou. Takřka všechny mají jasno - Ronaldo odejde. Fotbalista, který má kontrakt do roku 2021, se v prípadě odchodu stane jiste nejdražším fotbalistou historie. Opět. Přestože mu letos bylo 32 let. 

Britský plátek The Sun už reportoval o konkrétní částce. Manchester United by zaplatil za Ronalda v kombinaci s Moratou astronomických 206 milionů eur. Na oplátku by dostal zdarma gólmana De Geu.

Ronaldo
Ronaldovo gesto klidu se k současné situaci hodí dokonale (© realmadrid.com)

Jaká je pravda?

Žádná informace o Ronaldově odchodu, nebo alespoň o myšlence odejít, není potvrzená. Vše jsou jen a jen čisté spekulace. Jediná pravda je, že madridské státní zastupitelství obvinilo Portugalce z úniků. Situaci teď ŕeší hráčovi právní zástupci.

Ronaldova mediální agentura se od všeho distancuje. Real Madrid se v oficiálním prohlášení postavil za svoji legendu. CR7 je aktuálně na reprezentačním srazu a odmítá cokoliv komentovat - chce se jako správný kapitán soustředit jen na národní tým. Na sociálních sítích reagoval prstem u úst. Ticho!

Proč by měl Ronaldo odejít?

Ronaldův odchod by byl více než jen nelogický. Na světé není jiný lepší tým pro Ronalda. Real Madrid je na vrcholu - kraluje v Evropě i ve Španělsku. Ronaldo je klíčem k úspěchu a má otevřené dveře k dalšímu Zlatému míči. Už pátému v kariéře, čímž by Cristiano vyrovnal Messiho.

Klub navíc za Ronaldem stoprocentně stojí, protože chápe jeho rozhořčení nad obviněním státního zastupitelství. Odchod ze Španělska by Ronaldovi moc starostí neušetřil. Budoucí soudní proces se bude konat bez ohledu na to, jestli bude Cristiano hrát ve Španělsku, nebo jinde v Evropě. Tlak ze strany médií neustane také - největší hrůzy můžou Cristiana čekat v Anglii, kde bulvár klesl snad nejníže.

Fanoušci Realu Madrid stojí při Ronaldovi. I přesto, že ještě nedávno na něj pískali. Ronaldo podobný tlak bere po svém - motivuje se k lepším výkonům. To samé se stalo letos.

Cristiano Ronaldo zůstane v Realu Madrid. Jiné správné řešení neexistuje. Pro klub, ani pro hráče.

Sometimes the best answer it's to be quiet 🇵🇹

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),Čen 15, 2017 v 3:19 PDT

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků)
Diskuzi lze po přihlášení na Bilybalet.cz (registrace zde) zobrazit přímo pod každým článkem.