MARCA: Morata údajně již řekl v Realu, že odchází do Manchesteru United

Čas 10. 06. 2017, 15:23 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Álvaro Morata
Álvaro Morata

Okolo Álvara Moraty se situace mění denně jako na bojišti. Jednou zůstává v Madridu, den poté přestupuje do AC Milán, nyní se zase mluví o Manchesteru United.

Hráčův agent Juanma Lopez se měl v pátek sejít s vedením Los Blancos a informovat je o Moratově přání odejít do slavnějšího celku z Manchesteru. Nyní vše závisí na straně anglického velkoklubu, zda najde společnou řeč s vedením Realu Madrid. 

Morata již údajně souhlasil s podmínkami smlouvy a tvrdí se, že anglický celek chystá nabídku ve výši 70 milionů eur. Real ale údajně kývne až na nabídku o 20 milionů vyšší. 

Morata se tuto sezonu prosadil celkem 18x ve 42 zápasech, což mu stačilo na to, aby byl druhý nejlepší střelec týmu, hned za Ronaldem. Álvaro odehrál celkem 1793 minut a na gól tedy 'potřeboval' 99 minut. 

„Nechce zažít další sezonu, jako měl nyní, chce hrát více, zvláště v roce, kdy se koná mistrovství světa ve fotbale“, řekl jeho agent Juanma Lopez.

Celé situaci mírně nahrává i fakt, že vedení Manchesteru United oficiálně potvrdilo, že již nepočítá se Zlatanem Ibrahimovićem a s přestupem Griezmanna to také nejspíše nevyjde, neboť sám hráč řekl, že zůstane v Atléticu.

Sám Morata ještě více rozvířil možné spekulace, když tvrdil, že následující sezonu bude nejspíše spoluhráč s Jamesem, o něhož má Manchester také enormní zájem.

Čeká nás tedy velice zajímavé přestupové období!

Klíčová slova: alvaro morata, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (44 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!