Pochody emocí během soboty: Pesimismus, zklamání i euforie

Čas 09. 04. 2017, 13:50 | Autor Larin | Zdrojmarca.com
Gareth Bale proti Atléticu
Gareth Bale proti Atléticu

Být fanouškem Realu Madrid není lehké. Opravdu ne. Tedy aspoň, pokud zápasy prožíváte jako ti nejvěrnější z nás. Los Blancos již svým fanouškům nejednou téměř způsobili infarkt a včerejší sobota nebyla o moc jiná.

Respekt před derby

Samotné derby je plné očekávání. A mnozí fanoušci již od rána byli jako na trní: Zvládne to Real? Bude muset. Co se stane, když prohrajeme? Titul máme ve svých rukách, ale klidně o něj můžeme přijít. Atlético je nebezpečný soupeř a madridská derby patří mezi nejvyhrocenější zápasy v sezóně. 

Nadějná první půle

Real hrál opravdu skvěle, hlavně v první polovině. Dvě tutové šance však neproměnil a do šaten se šlo za nerozhodného stavu. Výkon to byl velmi pohledný, navzdory pesimismu, který nastal po zveřejnění sestav. Fanoušci nadávali na Zidanem protlačovanou jedenáctku a rozhodně to tak nadějně neviděli..

Euforie po Pepeho gólu

Los Blancos šli do vedení naprosto zaslouženě. Atlético nestačilo a bylo jen otázkou času, kdy přijde první gól. Dočkali jsme se po parádní hlavičce Pepeho, který rozvlnil Oblakovu síť v 52. minutě. Ještě, že se zápas hrál odpoledne, a ne někdy v noci. Sousedé těch nejhlasitějších z nás to holt mají občas těžké.

Zklamání z vyrovnání

Skvělý výkon skončil s uplynutím 80. minuty. Real vyhlíží zápas s Bayernem a trochu závěr vypustil. Odkopávané míče a pasivní přístup znamenaly jediné - vyrovnání. Griezmannova střela umlčela Madridistas napříč světem a po konci zápasu se v obou táborech mísily všemožné pocity. Fanoušci Realu však byli velmi, ale velmi zklamaní.

Naděje v Málaze

Ve fotbale nicméně záleží i na zápasech konkurentů. Rival z Barcelony zavítal ještě toho večera na hřiště nevyzpytatelné Málagy. A domácí prosby Madridistas vyslyšeli - Katalánci se domů vrátili s prázdnou.


 Real tak navzdory pouhé remíze s Atléticem ještě navýšil svůj náskok na tři body. A v rukávu má stále odložený zápas ve Vigu. Věřme a bojujme až do konce. HASTA EL FINAL!!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!