MARCA: Raúl González se vrací do Realu Madrid! Bude poradcem Florentina Péreze

Čas 31. 03. 2017, 21:25 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Raúl González
Raúl González

Přání většiny Madridistas se nejspíš velmi brzy vyplní! Podle španělského deníku Marca je legendární Raúl González blízko návratu do Realu Madrid. Už začátkem dubna by měl dokonce podepsat smlouvu.

Raúl se podle Marcy stane oficiálně od 1. července poradcem prezidenta Florentina Péreze. Není přesně definováno, co bude mít bývalý dlouholetý kapitán Realu na starosti, ale na podobné pozici začínal svou funkcionářskou kariéru v Realu také nynější trenér Zinedine Zidane.

Návrat jedné z největších legend klubu se dřív nebo později očekával. Doteď Raúl působil jako ambasador La Ligy v Americe, tuto funkci by měl ale opustit a vrátit se domů do Madridu. Ten opustil ještě jako hráč v roce 2010, pak působil v Schalke 04 v bundeslize, v Kataru a nakonec v USA.

V příštím týdnu by měl Raúl dorazit do Madridu, kde se dotáhnou formální podmínky a podepíše se smlouva. Ta bude platit od 1. července. Očekává se, že legendární útočník půjde ve stopách Zinedina Zidana a funkce poradce prezidenta Péreze bude pro něj pouze začátkem.

Klíčová slova: Raúl, González

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!