Dal dva vlastňáky, čelil kritice, ale zvedl se. Danilo odehrál parádní zápas

Čas 30. 01. 2017, 15:28 | Autor Larin
Danilo
Danilo

Opravdu velká kritika se v posledních dnech snášela na hlavu Danila. Ten nemá své působení v Realu vůbec jednoduché od samého začátku a zvláště v poslední době čelil nekončícím výčitkám fanoušků kvůli špatným výkonům.

Zastupovat Daniho Carvajala je velmi těžké. Dani patří mezi nejlepší pravé beky na světě a stoprocentně zaskakovat za jeho výkony je pro obyčejné smrtelníky prakticky nemožné. A Danilo, na kterého tlačila obrovská přestupová suma, to úplně nezvládl.

Vše vyvrcholilo minulý týden. Po naprosto tragickém vlastňáku v Seville přišlo opět několik dalších špatných výkonů, a také vlastňák druhý - tentokráte ve prospěch Celty.

Fanoušci občas bývají krutí a naprosto nemilosrdní. Kritiky bylo opravdu hodně - někteří ho chtěli prodat, mnozí mu dokonce doporučovali sebevraždu. Zpráv na jeho stranu bylo tolik, že člověk nezvyklý na tlak by se okamžitě zhroutil. Inu, vžijte se do Danilovy situace a zkuste podobnou situaci zvládnout.

Každopádně, Brazilec se nevzdal a naopak odpověděl nejlepším možným způsobem. Před zápasem byl vypískán při vyhlašování sestav, ani to mu však nezabránilo v podání velmi solidního výkonu. Ano, párkrát měl problémy směrem dozadu, zvláště kvůli mokrému povrchu, jinak odehrál opravdu parádní zápas. V protiútoku, který zařídil třetí gól, odehrál velkou roli a zároveň měl několik povedených vypíchnutí v obranné činnosti.

Možná to chce opravdu jen čas, protože tlak je na hráče Realu enormní a ne každý se s ním vypořádá ihned. HALA MADRID, HALA DANILO!

Klíčová slova: danilo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!