MARODKA: Marcelo se zranil, Modrič cítil bolesti. Testy čekají i Ronalda

Čas 21. 01. 2017, 21:06 | Autor Larin | Zdrojmarca.com
Marcelo
Marcelo

Sype se to jako domeček z karet. Carvajal, Coentrão, Pepe, James i Bale stále zůstávají na marodce a dost možná k nim dlouhodobě přibude i Marcelo. Zdravotní problémy mají i Modrič a Ronaldo, informuje Marca.

Zidanův celek tak má k dispozici pouze 4 obránce. Coentrão by mohl být připraven jako první, Pepe by se k tréninkům mohl vrátit za několik týdnů a Dani si odpočine měsíc. Délka bsence Marcela zatím není známa - Brazilec odehrál proti Málaze jen pár minut a musel střídat kvůli svalovým potížím.

Do záložní řady se vrátil Isco, James stále chybí. Kolumbijce údajně sužují svalové problémy a ačkoliv již trénuje individuálně, jeho návrat na hřiště je stále ještě daleko. Podobně je na tom i Bale, který v posledních dnech začal s přípravou v tělocvičně. Velšan by se mohl vrátit na začátku března.

Hlasitý alarm však bije na poplach v případě Luky Modriče. Ten opustil hřiště po sedmdesáti minutách a zdálo se, že ho Zidane chce jen pošetřit. Podle deníku Marca měl však Luka menší zdravotní potíže a realizační tým nechtěl nic riskovat. Chorvatský záložník podstoupí během zítřka podrobné vyšetření.

Otazník visí také nad Cristianem. Novináři informovali během soboty, že čtyřnásobný držitel Zlatého míče má drobné problémy s rukou. Portugalec na ní v zápase několikrát spadl a stejně jako Modriče ho čekají testy. Podobné zranění má i Marco Asensio, kterému přišlápl dlaň obránce Celty Roncaglia. Rentgen však neodhalil žádnou zlomeninu a Marco bude v následujících zápasech připraven. 

Klíčová slova: zranění

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (41 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!