Keylor Navas odehrál 50. utkání v lize

07. 01. 2017, 18:39 | autor: S3F1K | Zdroj realmadrid.com

Kostarický brankář si v prvním ligovém zápase roku 2017 připsal malé jubileum, odehrál totiž už 50 ligových zápasů za Los Blancos.
Keylor Navas
Keylor Navas

Navas, který debutoval 23. září 2014 proti Elche (Real doma zvítězil 5:1, pozn. redakce) si během 50 zápasů připsal rovnou 39 výher. 

Ke svému jubileu se vyjádřil po dnešním utkání s Granadou. „Jsem neuvěřitelně šťastný a děkuji bohu, protože jsem dlouho snil o tom, za tento klub chytat. Budu pracovat pořád stejně, abych se udržel mezi tyčemi, protože to je to, co mne baví a naplňuje. Dnes jsme všichni pracovali dobře, musíme v tom pokračovat, to je klíč. 

Nezáleží na tom, kdo zrovna hraje, všichni musíme předvést maximální výkon, protože pouze tak lze něčeho dosáhnout. Pokaždé to není lehké, ale musíme hrát s pokorou, trpělivostí a hladem po vítězství.“

Tuto sezonu nastoupil v lize Keylor do 10 zápasů, rovnou v 8 případech se radoval z výhry. V dresu Los Blancos dokázal vyhrát jednou ušatý pohár Ligy mistrů, dvakrát také triumfoval na MS klubů a v Evropském Superpoháru.

Závěrem však nutno dodat, že Keylor už dávno v Realu Madrid být nemusel, všichni si pamatujeme kauzu s výměnou za Davida de Geu z Manchesteru United. 

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky)
Diskuzi lze po přihlášení na Bilybalet.cz (registrace zde) zobrazit přímo pod každým článkem.