Isco: Pokud nebudu v základu, zvážím odchod. Favoritem je Tottenham

Čas 09. 10. 2016, 17:37 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com, as.com
Isco
Isco

Isco chce do základní sestavy a uvažuje po sezóně odejít, pokud se mi to nepodaří. Podle španělského tisku je největším favoritem na jeho služby Tottenham.

Londýnský klub stojí o záložníka už od léta. Tottenham se pokusí získat Isca už v zimě. Ten ale v rozhovoru pro rádio Cope řekl, že by rád zůstal do konce sezóny.

Uvažujete o odchodu z Realu Madrid? V reakci na málo minut...
O odchodu o Vánocích neuvažuji, nehodlám se vzdát tak snadno. Na konci sezóny uvidím. Pokud nebudu moc hrát, budu hledat jiné možnosti. Je mi 24 let a rád bych byl v základní sestavě. Pokud se mi to nepodaří tady, rád bych to zkusil jinde. Jsem šťastný v Madridu, ale fotbalista se chce zlepšovat. Pokud se mi to nepodaří tady, nebudu mít problém žádat o odchod. Teď je ale cílem vítězit s Realem Madrid.

Myslíte si, že Zidane s vámi jedná nefér?
Nemyslím. Staví ty, kteří si to zaslouží a jsou nejlepší. Nedostal jsem se do základu ani pod Ancelottim, ani pod Benítezem. Zidane mi řekl, že jsem tvrdě pracoval a teď záleží jen na mně. To mě motivuje.

Jak jste se cítil, když na vás Bernabéu pískalo?
Slyšel jsem to a bolí to, ale Bernabéu je náročné. Pokud pískají na Cristiana, nemají problém pískat i na ostatní. Nebudu ale kvůli tomu měnit žádný názor. Jsem člověk s charakterem a jsem rád, že se mi podaŕilo dostat tam, kde teď sem. Můj fotbal mě charakterizuje. 

Je BBC podle vás nerozdělitelné trio?
Jsou to tři kouzelníci, kteří jsou pro nás nepostradatelní. Žijí protiútoky. Vyhráli jsme s nimi Ligu mistrů, Copa del Rey, mistrovství světa klubů, superpohár...

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!