PŘEHLED: 7 zraněných hráčů Realu. Kdy budou Modrić a spol. připraveni?

Čas 04. 10. 2016, 12:10 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Luka Modrić
Luka Modrić

Bohužel je to již kolorit posledních sezon. Real Madrid zase hodně trápí zranění. V tuto chvíli nemůže trenér Zinedine Zidane počítat se sedmi hráči. Po reprezentační přestávce by to nicméně mohlo být lepší. Podívejte se na zdravotní stav Bílého baletu.

Luka Modrić

Kdy bude připraven: Za 4-6 týdnů

Velká ztráta pro Real. Modrić absolvoval úspěšnou operaci a od fotbalu si chvíli odpočine. Real si bez něj bude muset poradit minimálně měsíc. Otevírá se tak šance pro Isca, Jamese či Kovačiće.

Casemiro

Kdy bude připraven: Za 3-4 týdny

Casemirovo zranění je komplikované, rekonvalescence tak ještě chvíli zabere. Počítá se, že by se mohl na trávníky vrátit koncem října. Real ho potřebuje hlavně na derby s Atlétikem (cca 20. listopadu) a El Clásico (cca 4. prosince). To by neměl být problém.

James Rodríguez

Kdy bude připraven: Po reprezentační pauze

James se zranil při rozcvičce, a proto nakonec nezasáhl do utkání s Eibarem. Kolumbie ho nicméně i přesto nadále chce v reprezentační přestávce využít. Kapitán národního týmu by podle plánu mohl zasáhnout do druhého utkání Kolumbie (11. října) proti Uruguayi. Tím pádem by byl již po repre pauze připraven.

Marcelo

Kdy bude připraven: Za dva týdny

Existuje šance, že brazilský obránce naskočí do hry už po reprezentační přestávce, která se ho tentokrát netýká, na půdě Betisu. Pokud to nestihne, na další zápas už by neměl chybět.

Raphaël Varane a Karim Benzema

Kdy budou připraveni: Po reprezentační pauze

O víkendu střídali s lehkým zraněním o poločase, ale šlo spíše o prevenci. Varane a Benzema jsou v pořádku, takže můžou nastoupit hned do nejbližšího zápasu. Tím je duel na hřišti Betisu.

Fabio Coentrão

Kdy bude připraven: ???

S týmem už tři týdny trénuje, ale připraven ještě není. Podle trenéra Zidana jde o normální stav. Francouz věří, že už brzy bude Coentrão připravený nastoupit.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!