Morata musel za Španělsko střídat. Útočník Realu je ale v pořádku

Čas 03. 09. 2016, 10:25 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Álvaro Morata

Hodně leknout se museli fanoušci Realu Madrid, když viděli přípravný duel mezi Španělskem a Belgií. Už v prvním poločase totiž musel střídat útočník Álvaro Morata. Naštěstí se ukázalo, že nejde o nic vážného.

Morata musel v Belgii střídat už ve 27. minutě, kdy ho nahradil Diego Costa. Španělsko nakonec i bez něj přípravné utkání zvládlo a díky dvěma gólům Davida Silvy vyhrálo 2:0. Fanoušky Realu ale nejvíce zajímal stav třiadvacetiletého útočníka.

Páteční vyšetření nicméně potvrdilo první diagnózy, Morata byl pouze nakopnutý a bude v pořádku. Dokonce existuje šance, že nastoupí v pondělí v prvním zápase kvalifikace na MS proti Lichtenštejnsku.