MARCA: Bale brzy podepíše smlouvu s Realem do roku 2021. Poté prodlouží Ronaldo

Čas 23. 08. 2016, 17:13 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Gareth Bale
Gareth Bale

Odměna za super formu. Real Madrid už delší dobu chystá pro Garetha Balea novou smlouvu a podle informací deníku Marca by měl být již brzy oznámen její podpis. A dočká se i další hvězda Bílého baletu Cristiano Ronaldo.

Gareth Bale prokazuje skvělou formu už několik měsíců. Fantasticky hrál také na EURO a hned v 1. kole La Ligy na půdě Realu Sociedad zaznamenal dva góly. „Ještě musí dohnat malé fyzické manko, ale na hřišti to nebylo vůbec vidět,“ chválil svého svěřence trenér Zinedine Zidane.

Bale je navíc Realu velmi oddaný a v klubu je spokojený. Kdykoliv se v minulosti spekulovalo o jeho odchodu, vše razantně odmítl. Přestupem do Realu si splnil sen a nehodlá se ho vzdát. I proto ho chce Bílý balet odměnit.

Velšan by měl brzy podepsat s Realem novou smlouvu do roku 2021, aktuální má do roku 2019. Bale si podle informací deníku Marca polepší i platově, měl by se dotáhnout na úroven kapitána Sergia Ramose. Před nimi už bude pouze Cristiano Ronaldo.

Právě Portugalec by mohl být dalším na řadě. Podle madridského deníku chystá i pro něj Real nový kontrakt do roku 2021. Ronaldova aktuální smlouva končí v roce 2018. Na rozdíl od Balea se ovšem nedá předpokládat se zvýšením platu. Oznámení by mělo být během září.

Real by si tak pojistil dvě velké hvězdy. Zatímco Baleovi bude ovšem v roce 2021 32 let, Ronaldovi už 36.

Klíčová slova: bale, cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!