Hostování pro mladíky Realu. Odegaard do Francie, Mariano do Porta?

Čas 13. 08. 2016, 16:34 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Martin Odegaard
Martin Odegaard

Zatímco kádr áčka Realu Madrid se zdá být uzavřen, stále se hledají týmy pro dva vysoce hodnocené mladíky. Naopak Marcos Llorente už nový tým našel, příští sezonu stráví v Alavésu.

Odegaard do Francie?

Zdá se naprosto jasné, že Martin Odegaard odejde na hostování. V prvním týmu Realu pro něj zatím místo není a další sezona v Castille by jeho vývoj spíše brzdila. Velký zájem o služby talentovaného mladíka měly v posledních dnech West Ham a Bayer Leverkusen.

Podle norského deníku VG ale zamíří Odegaard do Francie, kde by měl v příští sezoně oblékat barvy Rennes. V týmu, který skončil v loňské sezoně Ligue 1 na osmém místě, by totiž měl dostat potřebné minuty.

Mariano má několik nápadníků

Výbornou sezonu má za sebou útočník Mariano Díaz, který dal za Castillu 25 gólů. Navíc zazářil i v přípravě, hlavně proti Chelsea se trefil naprosto parádně. Na áčko to ještě nebude, ale Castilla by již byla Marianovi určitě malá.

Zájemců o služby třiadvacetiletého forvarda je hned několik. Na hostování by ho chtělo získat Porto, Málaga či nováček La Ligy Alavés.

Llorente chce být jako Asensio

Už jasno má o angažmá pro následující sezonu defenzivní záložník Marcos Llorente, který bude hostovat v Alavésu. Fotbalista, jehož si trenér Zinedine Zidane hodně oblíbil, se chce pokusit o něco, co se v minulé sezoně povedlo jeho jmenovci Marcu Asensiovi v Espanyolu.

Klíčová slova: odegaard, mariano, llorente

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!