Morata zůstane v Realu, šanci má i Asensio. Střelec Mariano půjde na hostování

Čas 31. 07. 2016, 15:25 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, as.com
Mariano dal krásný gól Chelsea

Real Madrid porazil v USA Chelsea 3:2, kromě hvězdy utkání Marcela zazářil také dvaadvacetiletý Mariano Díaz. Podle trenéra Zinedina Zidana ovšem mladý útočník zamíří na hostování. Naopak Álvaro Morata s týmem zůstane.

Do utkání proti Chelsea nenastoupil Jesé, který jedná o odchodu do francouzského PSG. Výborně ho ovšem zastoupil mladý Mariano, který dal po Marcelově přihrávce parádní gól. Podle všeho ale s áčkem Realu pro nadcházející ročník nezůstane.

„Myslím, že bude dobré, když Mariano bude nastupovat pravidelně a sbírat minuty na hřišti,“ potvrdil po utkání s Chelsea trenér Realu Madrid Zinedine Zidane. S největší pravděpodobností tak šikovný fotbalista odejde na hostování, třetiligovou Castillu už přerostl.

Zidane zároveň definitivně popřel, že by mohl odejít Álvaro Morata, o kterého se zajímají hlavně kluby z Premier League. „Užívám si, že ho mám v týmu. Morata určitě zůstane v Realu,“ řekl jasně francouzský kouč.

Šanci na setrvání si v USA zvyšuje také záložník Marco Asensio, který v obou přípravných zápasech podal dobrý výkon. Pro příští sezonu by mohl „dostat“ roli Jesého. Je ovšem otázkou, zda i u něj nakonec Zidane nezvolí spíše hostování v klubu, kde by dostal více minut na hřišti.