Jesé je jednou nohou v Paříži. Nehrál, protože probíhají jednání s PSG, řekl Zidane

Čas 31. 07. 2016, 12:06 | Autor Larin | Zdrojmarca.com
Jesé
Jesé

Zprávy o zájmu PSG se objevily již minulý týden, kvůli dřívějšímu vyjádření Zinedina Zidana jim nicméně nebyla věnována příliš velká pozornost. Nyní to vypadá, že je Jesé na odchodu právě do Paříže, což potvrdil i francouzský trenér.

S příchodem Moraty se Jesého situace ještě trochu zkomplikovala. Už loni se přes hvězdné trio BBC na hřiště dostával jen těžko a letos to nevypadá, že se to má nějakým způsobem zlepšit.

Zprávy o jeho odchodu se objevují již několik přestupových období za sebou. Zájem měl Liverpool, Arsenal či Valencie. Ani jednou však nedošla jednání do pokročilejších fází - až nyní.

Jesé nenastoupil do přátelského zápasu proti Chelsea, šanci dostal mladík Mariano. „PSG jedná s klubem o příchodu Jesého," řekl na tiskové konferenci Zinedine Zidane. „Víc toho nevíme. Bylo však lepší, když nehrál," dodal.

Kdo však Jesého nahradí? Mariano to rozhodně nebude. „Potřebuje hrát. Definitivní rozhodnutí uděláme, až budeme zpět v Madridu," řekl na též tiskovce francouzský lodivod.

Další variantou by pak mohl být Moussa Sissoko. Francouzský univerzál dokáže zahrát na všech postech ve středu zálohy, v týmu Les Bleus však zastával také roli křídla. 

Klíčová slova: přestupy, jesé

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!