Ramos, Modrić a James doháněli po dovolené fyzičku. S kondičními trenéry běhali v parku

Čas 29. 07. 2016, 19:33 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Ramos, James a Modrić na kondičním tréninku
Ramos, James a Modrić na kondičním tréninku

Zatímco podstatná část týmu má nejtvrdší tréninky už za sebou, trojice Sergio Ramos, Luka Modrić a James Rodríguez si je „užívá“ právě teď. Trio, které mělo kvůli EURO a Copa Américe delší dovolenou, pracuje na kondici s novým trenérem.

O novém kondičním trenérovi Realu Antonio Pintusovi už jsme psali. Hlavní kouč Realu Zinedine Zidane ho toužil mít ve svém týmu. A italský expert se s hráči od začátku nijak nemazlí. První tréninky dokonce někteří z nich nevydrželi a museli si jít odpočinout.

Zidane ovšem dobře zná heslo „těžko na cvičisti, lehko na bojišti“. Po minulé přípravě nebyli hráči Realu i kvůli únavnému cestování dobře fyzicky připravení a v sezoně to bylo znát. To Francouz nehodlá opakovat. Proto se žádných úlev nedočkali ani fotbalisté, co dorazili později.

Trojice Ramos, Modrić a James tak místo tréninku na hřišti v pátek dopoledne využilapark vedle týmového hotelu, kde je Pintus se svým kolegou pořádně proháněli. Především kapitám Realu je ale viditelně ve skvělé kondici. Běžecký trénink trval 45 minut. Více fotek ZDE.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!