Sestava na Superpohár? Real může změnit systém, hráli by Benzema i Morata

Čas 25. 07. 2016, 17:33 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Álvaro Morata a Isco
Álvaro Morata a Isco

Real Madrid se momentálně připravuje na tři přípravné zápasy v USA, trenér Zinedine Zidane už ale rovněž musí pomalu myslet na ostrou sezonu. Tu Bílý balet zahájí 9. srpna v Norsku, kde se utká o Evropský superpohár se Sevillou. Vzhledem k absencím se dají očekávat změny v sestavě.

Trenér Realu nebude mít skoro jistě k dispozici Cristiana Ronalda, který léčí zraněné koleno z finále EURO. Podle madridského deníku Marca nebude v sestavě ani Gareth Bale, který má ještě stále dovolenou a vynechá podstatnou část přípravy.

Díky letnímu příchodu Álvara Moraty má ale Zidane možnosti se sestavou hýbat. Podle Marcy by mohl změnit rozestavení ze 4-3-3 na 4-4-2 s tím, že by v útoku hráli Morata a Karim Benzema spolu. Oba už jsou v tréninku a budou tak dobře připraveni.

V tom případě by ovšem nemohl Real disponovat tříčlennou středovou řadou. Ve středu hřiště by pravděpodobně nastoupili Casemiro a Luka Modrić, protože Toni Kroos, který došel s Německem do semifinále EURO, se také připojí k týmu později.

Na krajích zálohy by pak měl Zidane poměrně dost variant. Vpravo by mohli nastoupit Lucas Vázquez či Jesé, vlevo Isco či James, pro kterého by šlo ovšem o nezvyklou pozici. Šanci má určitě také Marco Asensio. Mladý Španěl ovšem potřebuje v přípravě zaujmout.

Klíčová slova: morata, benzema

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!