PŘEHLED: Real Madrid v televizi. Kde sledovat přípravu a kde soutěžní zápasy?

Čas 24. 07. 2016, 15:55 | Autor podvinho

Po letech nejasností se zdá být minimálně na nějakou dobu jasné, kde budou moci fanoušci Realu Madrid sledovat svůj milovaný klub. Konkrétně na jaké televizní stanici. Pro ty, kteří tuto možnost nemají, chystáme velký přehled internetových streamů.

RM

Česko

Na českém trhu se před novou sezonou udály velké změny. V následujícím ročníku bohužel nepůjde s jedním operátorem sledovat Real jak v La Lize, tak v domácím poháru Copa del Rey a Lize mistrů. Nicméně došlo k jasnému rozdělení.

Španělskou La Ligu a doprovodné programy bude vysílat televizní operátor Nová Digi TV, se kterým bude portál Real-madrid.cz od nové sezony exkluzivně spolupracovat. Nová Digi TV má dosah po celé České republice a u tohoto operátora máte k dispozici spoustu dalších sportovních kanálů.

Většinu zápasů z Ligy mistrů bude ovšem stejně jako v minulém ročníku vysílat operátor O2 TV na svém kanálu O2 Sport, který u jiného operátora nenajdete. O2 Sport vysílá 7 z osmi zápasů základních skupin, jeden bude nadále přenášet volně dostupný ČT Sport. Kanál O2 Sport bude nově vysílat také zápasy španělského poháru Copa del Rey.

Aktuálně se ovšem fanoušci těší především na přípravné zápasy, které už se blíží. Všechny tři utkání prestižního International Champions Cupu v USA (PSG, Chelsea, Bayern) mohou fanoušci vidět na stanici Digi Sport 1, která je dostupná jak u O2 TV, tak u Nové Digi TV. Přesné termíny zápasů najdete ZDE.

Real Madrid v televizi v Česku
Příprava (USA) Digi Sport 1
La Liga Nová Digi TV (zatím není kanál)
Liga mistrů O2 Sport a ČT Sport (1 zápas/kolo)
Copa del Rey O2 Sport
Evropský superpohár ČT Sport, Digi Sport 1

 

Slovensko

Na Slovensku je situace pro fanoušky jednodušší. Španělskou La Ligu i většinu zápasů Ligy mistrů budou vysílat kanály slovenského Digi Sportu. Jeden zápas z každého kola LM pak odvysílá tradičně RTVS. Copa del Rey poběží podle všeho opět pouze na Youtube.

Jak již bylo zmíněno, na Digi Sport 1 rovněž poběží příprava Realu v USA.

Real Madrid v televizi na Slovensku
Příprava (USA) Digi Sport 1
La Liga Digi Sport 3 a Digi Sport 4
Liga mistrů Digi Sport a RTVS (1 zápas/kolo)
Copa del Rey Youtube
Evropský superpohár Digi Sport 1


Castilla

Zápasy Realu Madrid Castilla budou fanoušci moci sledovat jako v minulých sezonách na oficiální klubové televizi Real Madrid TV. Na té rovněž běží mnoho doplňkových programů, tiskové konference či oznamování nových posil.

Sestřihy zápasů Realu na iSport.cz

Fanoušci v Česku a na Slovensku se mohou těšit ještě na jednu novinku. Přehledný sestřih a mnoho dalších zajímavých videí ze zápasů Realu Madrid nabídne od nové sezony sportovní portál iSport.cz.

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!