Novinky z Madridu: Letiště Cristiana Ronalda, těžké tréninky i Gabriel Jesus

Čas 24. 07. 2016, 11:28 | Autor Larin | Zdrojas.com; marca.com
Cristiano Ronaldo a Karim Benzema
Cristiano Ronaldo a Karim Benzema

Tradiční souhrn nejnovějších informací z Madridu je tady. Letní příprava je v plném proudu, španělská liga začíná za měsíc.

1. Ronaldo přijde o Superpohár

Cristiano Ronaldo osobně potvrdil, že jistojistě nenastoupí v prestižním zápase proti Seville. „Superpohár se hraje 9. srpna, já se do Madridu vracím až desátého," řekl médiím. Očekává se, že by se mohl vrátit na třetí kolo španělské ligy, které se hraje v polovině září.

2. Pintus efekt

Antonio Pintus je novým kondičním trenérem Realu (více ZDE) a jeho práce se začíná projevovat hned v prvních dnech. První trénink nedokončili Danilo a Marcos Llorente, o dva dny později opustil tréninkovou jednotku kvůli vyčerpání Marco Asensio. Zdravotní problémy měl také Karim Benzema. Všichni zmínění jsou nyní už v pořádku, velký podíl na tom mělo právě přetížení z těžkých tréninků. 

3. Gabriel Jesus

Uprostřed týdne informovala média o tom, že Gabriel Jesus uzavřel tajnou dohodu s Realem Madrid a na konci roku oficiálně strvdí svůj přestup do hlavního města Španělska. Situace však rozhodně není tak jasná, Jesus nyní údajně jedná s Manchesterem City. Mladý Brazilec chce sezónu dohrát v rodném Palmeiras, o jeho budoucnosti se tak rozhodne pravděpodobně v zimním přestupovém období.

4. Letiště Cristiana Ronalda

To nejzajímavější na konec. Podle světových médií by se měla portugalská superstar dočkat obrovské pocty v podobě přejmenování madeirského letiště. Ronaldo má na Madeiře svou sochu, tento týden otevřel také první prestižní hotel. Letiště Cristiana Ronalda však trumfne úplně všechno. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!