Rozhovor se Zidanem: Hráči na odchodu, kauza Pogba a letní příprava

Čas 19. 07. 2016, 15:40 | Autor Larin | Zdrojrealmadrid.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Zinedine Zidane se v Montrealu zúčastnil první tiskové konference této sezóny. Mluvil o kontroverzních tématech, která stále vyvolávají mnoho spekulací.

Předezónní příprava
Máme za sebou první lehký trénink. Byl jen chvíli po příletu, moc jsme toho po cestě nenaspali. V úterý je toho na plánu více. Všichni jsme rádi, že jsme zpátky v akci. Stále nám chybí několik hráčů, ale jsem rád, že můžu pracovat s těmi, co jsou již zde.  

Montreal
Jsem rád, že jsme letos v Kanadě. Je to skvělé místo, hodně nám to v práci pomůže. Do Kanady jezdím často a rád - je to krásná země.

Pogba
Jsem se svým týmem spokojený. Pogba je však hráč, který se mi svým herním stylem hodně líbí. Není však jediný. Nyní je každopádně hráčem Juventusu. Hodně hráčů nám sice chybí, ale musíme se připravit na tři přátelská utkání. Poté nás čeká velmi důležitý zápas v Norsku.

Morata
Álvaro je jen dalším členem týmu. Vrátil se zpět a já jsem za to velmi rád. Je to odchovanec Realu, Madrid mu není cizí a my všichni jsme šťastní, že je tu s námi. Všichni hráči jsou stejně důležití, tak to bude vždy.

James
Stále to samé. James je hráčem Realu Madrid a připojí se k nám 26. července spolu s Ramosem a Modričem. Budu s ním mluvit, ale jen stejně jako mluvím se všemi ostatními. Neříkám, že nebude mít jisté místo v základní sestavě, je to důležitý hráč. Loni toho odehrál poněkud méně, ale to nyní nehraje žádnou roli. Máme široký kádr a je těžké postavit jen jedenáct hráčů. Vždy však postavím ty nejsnaživější hráče."

Jesé
Je členem týmu. Loni nedostal moc příležitostí. Jsem hlavním trenérem Realu a chci ho ve svém týmu. Líbí se mi jak hraje a chci ho zde.

Klíčová slova: interview, zidane

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!