Novinky z Madridu: Léčba Ronalda, Trofeo Bernabeu i přestupová jednání

Čas 16. 07. 2016, 10:39 | Autor Larin | Zdrojas.com; marca.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Přinášíme vám tradiční souhrn těch nejzajímavějších událostí z posledního týdne. Pro Cristiana Ronalda je nachystána speciální léčba, na plánu je také čtvrtý přátelský zápas tohoto léta. Dále máme taé několik aktualizací k přestupovým jednáním posledních týdnů.

Gabriel Jesus

Talentovaný Brazilec je na cestě do Evropy. K jeho zisku měla ještě nedávno nejblíže katalánská Barcelona, nyní jsou však věci jinak. Deník Marca informuje, že je to právě Real Madrid, kdo by měl získat tolik vytoužený podpis tohoto brazilského talenta. Jeho cena se pohybuje ve výši 24 miliónů euro. Otázkou zůstává, kde najde Gabriel Jesus uplatnění - tři místa pro hráče s neevropským pasem jsou již zaplněna.

N'Golo Kanté

Naopak to vypadá, že mnohými fanoušky chtěný defenzivní záložník N'Golo Kanté do Realu nepřestoupí. Čerstvý vícemistr Evropy má několik lukrativních nabídek z Číny, nejreálněji se však jeví přestup do londýnské Chelsea. Přestup by měl být oficiálně oznámen během několika dnů.

Trofeo Bernabeu

Tradiční přátelské utkání o trofej Santiaga Bernabeua se bude hrát i letos. Na plánu je 16. srpna, tedy 5 dní před startem prvního kola španělské ligy. Do Madridu přijede francouzský celek Stade de Reims - tedy tým, se kterým hrál Real finále PMEZ v roce 1959. Los Blancos tehdy zvítězili 2:0 a slavili zisk čtvrté evropské trofeje v řadě.

Speciální léčba pro Ronalda

Cristiano Ronaldo má spolu s realizačním týmem Realu jasný cíl - stihnout evropský Superpohár, který se hraje 9. srpna v norském Trondheimu. Portugalcovi byla podle španělských médií naordinována speciální léčba, konkrétně hyperbarická kyslíková terapie. Budeme tak doufat, že se nejlepší střelec historie Bílého baletu uzdraví co nejrychleji. 

Álvaro Arbeloa

Dlouholetá stálice pravého kraje obrany opustila po dlouhých letech svůj rodný klub. Na nové angažmá však Arbeloa nemusel čekat dlouho - upsal se tradičnímu italskému celku AC Milán, kde mj. působí i Diego López. Hodně štěstí v novém působišti, Álvaro! 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!