Jamesova budoucnost stále nejistá. Pérez ho chce udržet, Zidanovi se do týmu nehodí

Čas 14. 07. 2016, 10:53 | Autor Larin | Zdrojas.com; sport.es
James
James

Co bude s Jamesem? Vyslyší volání některého z anglických klubů, nebo zůstane a bude bojovat o místo v základní sestavě? Rozhodne o tom souboj těžkých vah - Florentina Péreze a Zinedina Zidana.

James přišel o místo v základní sestavě po onom neslavném příchodu Rafaela Beníteze. Španělský kouč měl velký problém s Jamesovým přístupem k tréninkům a jeho nočním životem. Kolumbijec měl problém také s madridskou policí, která ho kvůli vysoké rychlosti naháněla cestou do Valdebebas.

Zinedine Zidane dal od prvních zápasů najevo, jak moc to James bude mít těžké. S Casemirem v základu není pro pětadvacetiletého Kolumbijce v sestavě místo. Jasně to bylo vidět i při letošním finále Ligy mistrů, kdy na úkor právě Jamese dostali šanci Isco či objev uplynulé sezóny Lucas Vázquez.

To Florentino Pérez nechce o přestupu svého zlatého hocha ani slyšet - Jamese přivedl coby vycházející hvězdu světového šampionátu v Brazílii za ohromné peníze. Ačkoliv má zájemců hned několik hlavně z řad anglických klubů, zůstává prezident Realu přestupovým jednáním uzavřen.

Zvítězí peníze nebo rozhodnutí trenéra? Vzhledem k několika událostem z minulosti nemusíme přemýšlet dlouho. Konečnému verdiktu také napovídá fakt, že je James jednou z hlavních tváří marketingové kampaně na nové dresy Realu, která bude používána po celou příští sezónu. 

Pokud si však Zidane prosadí svou, James si od loňské sezóny moc nepolepší. A v konečném důsledku to může nakonec přeci jen vyústit v jeho odchod.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!